Hodnoty, které vždy oceníte...

Pronájem bytu 2+1 v širším centru města

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
57 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
4
celkem podlaží
1
podlaží
2 x pokoj
1. podlaží
Oddělená kuchyně
57 m2 podlahové plochy
Parkování v modré zóně - 500 Kč/rok

Popis nemovitosti

xx Obnovená nabídka xx

Nabízíme pronájem kompletně renovovaného  bytu 2+1, který se nachází v bytovém domě na ulici sídliště Dukelských hrdinů.

Renovace byla dokončena v roce 2022 a zahrnovala např. výměnu oken za plastová, výměnu veškerých rozvodů (voda, elektřina, odpady), natažení omítek, srovnání podlahy, a samozřejmě také obložení koupelny nadčasovými obklady a instalaci kuchyňské linky.

Dispozice: Do bytu vejdeme přes chodbu, která je spojovací komunikací do všech místností. Po levé straně se nachází vstup do obývacího pokoje a do ložnice, ve které je balkón. Oba zmíněné pokoje jsou orientovány na západní stranu. Okolní zeleň poskytuje příjemný stín, takže klimatizaci, která je v bytě instalována, téměř nebudete potřebovat. Po pravé straně od vstupu je samostatné WC. Vstup do kuchyně s jídelním koutem a dále do koupelny je také po pravé ruce. Za zmínku stojí prostorná šatní skříň pro uložení oblečení a dalších potřebných i nepotřebných věcí. Postel, sedačka a televize NEJSOU součástí nabídky. V suterénu bytového domu najdeme prostorný sklep a ve společných prostorách kolárnu.

Součástí pronájmu jsou některé zařizovací předměty na fotografiích.

Bližší informace a termín prohlídky si vyžádejte u makléře.

Do té doby se po bytě můžete porozhlédnout díky 3D prohlídce z V3DO.cz

 

Kontakt na makléře

Ing. Zbyněk Bartošic
+420 776 830 006
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná