Prodej vybaveného bytu v centru Mikulova

Zpět na výpis
+ 11 dalších fotek
40 m2
užitná plocha
40 m2
podlahová plocha
kk
kuchyně
2
pokojů
3. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi pěkný a kompletně vybavený byt 2kk o výměře 40 m² na ulici Purkyňova v centru Mikulova. Bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží bytového domu kolaudovaného v roce 2020.

Většina bytů je využívána ke krátkodobým pronájmům, či jako víkendový apartmán pro majitele a jejich přátelé. Ti mají k dispozici velký kvelbený sklep ke společnému užívání a vlastní vinnou kóji k uskladnění vína v ideálních podmínkách. K bytu náleží skladová kóje vhodná k úschově jízdních kol a vlastní vyhrazené parkovací stání v uzavřeném dvoře. Jak již bylo zmíněno – byt je vybavený a připravený k okamžitému nastěhování/užívání. Dům je zděný, energetická třída B (velmi úsporná). Díky ohřevu vody vlastním bojlerem a vytápění prostřednictvím sálavých stropních panelů jsou zde zajištěny velmi nízké provozní náklady.

Poloha domu je naprosto jedinečná. Nachází se přímo mezi Svatým kopečkem a zámkem. Od náměstí je vzdálený tři minuty chůze, přesto díky své dispozici a uzavřenému dvoru nabízí absolutní soukromí.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná