Hodnoty, které vždy oceníte...

Prodej ubytování Valtice

Zpět na výpis
+ 21 dalších fotek
155 m2
Podlahová plocha
335 m2
pozemková plocha
5
velikost
3
celkem podlaží
3
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Prodej ubytování s kapacitou 12 osob ve Valticích po celkové modernizaci interiéru.

V hlavním městě vína nabízíme apartmánový dům s garáží a zahradou. Polořadový patrový dům s obytným podkrovím je vhodným objektem pro provoz ubytování návštěvníkům Valtic a Lednicko-valtického areálu.

Dům disponuje samostanou jednotkou 2+kk s kuchyňkou, koupelnou s wc a se vstupem na terasu. V přízemí domu vybavená kuchyně s jídelnou, společenským prostorem a samostatným wc, v patře 4 ložnice (4 x dvoulůžko), koupelna se sprchou a wc, balkon. Garáž pro úschovu kol, parkování pro 4 vozidla.

V letošním roce 2023 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru – nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a vinotéky, podlahy, dveře, dlažby, obklady, sanita, svítidla, kryty elektroinstalací atd.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel BAXI. Distribuce tepla prostřednictvím nástěnných radiátorů. Výkonná klimatizace pro chlazení podkrovních pokojů.

Dům je vystavěn z cihel Porotherm, střešní krytina pálená taška Tondach, okna a dveře dřevěné s izolačními dvojskly, elektřina v mědi, rozvod vody a odpadů v plastu. Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě v rozsahu – elektřina, plyn, vodovod a kanalizace. Kolaudace domu v roce 2008.

Dům se nachází v okrajové části města přitom v blízkosti Vinařské 100doly, Valtického podzemí, 650metrů od náměstí.

Valtice se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a patří mezi nejnavštěvovanější vinařská města v ČR. Město Valtice se honosí nejen titulem Hlavní město vína, díky nesčetně vinařských podniků i malovinařů a zejména veřejné degustační expozici vín oceněných titulem Salon Vín České republiky. Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou na seznamu UNESCO. Ve městě je mnoho restaurací, kaváren, a nepočítaně možností ochutnat moravská i rakouská vína ve sklepích či vinotékách. Nevšední jsou projíždky na kole nebo procházky v Lednicko-valtickém areálu.

Dopravní dostupnost je rozsáhlá: 14 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Valtice směr Břeclav-Znojmo s možností přestupu na vlaky směr Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, autobus Břeclav-Valtice.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná