Hodnoty, které vždy oceníte...

Prodej ubytovacího zařízení s vinným sklepem ve Valticích

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek
714 m2
Podlahová plocha
2789 m2
pozemková plocha
2
celkem podlaží
17
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prosperující penzion „Oáza“, vyhledávaný pro svůj nádherný vinný sklep. Tento penzion se pyšní výhodnou polohou ve vinařské obci Valtice, ležící v srdci Lednicko-Valtického areálu, kde návštěvníky okouzlí klidné prostředí obklopené zelení.

Penzion byl postavený v roce 2005 a od té doby je pravidelně a pečlivě udržovaný, takže nevyžaduje žádné okamžité investice. Jeho dvě podlaží pojmou až 50 hostů v 17 pokojích, které disponují všemi standardy jako je koupelna, sprchový kout, televize a internet.

Jídelna a dobře vybavená kuchyně v přízemí slouží k přípravě snídaní a rautů, doplněny o skladové prostory, kotelnu, sociální zařízení a recepci. Zde se také nachází nezávislá bytová jednotka, ideální jako zázemí pro personál nebo jako další pronajímatelný pokoj.

Celková plocha pozemku činí 2789 m2, z toho 715 m2 je celková zastavěná plocha budov. Součástí je unikátní podzemní vinný sklep s kapacitou 50 osob a vinárna pro 32 osob. Tyto prostory jsou v perfektním stavu a přitahují hosty díky své jedinečné atmosféře. Právě v těchto prostorách vidíme ideální možnost k pronájmu pro firemní akce či svatební obřady. V objektu se dále nachází zahrada, zastřešená terasa obrostlá vinnou révou s posezením a garáž s možností parkování auta, úschovny kol a dalším skladovacím využitím. Objekt je napojený na všechny inženýrské sítě a má vlastní plynovou kotelnu. Parkovací kapacita je 17 míst přímo před hotelem.

Penzion „Oáza“ si udržuje vysokou popularitu mezi českými i zahraničními návštěvníky, zejména v měsících březen až říjen, má téměř zplna obsazenou kapacitu. Hosté si zde cení soukromí, klidu a blízkosti památek Lednicko-Valtického areálu. Okolí nabízí široké možnosti pro aktivní odpočinek, jako je turistika, houbaření, rybaření, a nabízí bohatství cyklostezek vedoucích skrze vinice a spojujících místní památky.

Kontakt na makléře

Bc. Petr Schmidt
+420 739 203 760
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná