Prodej stavebního pozemku v Podivíně

Zpět na výpis
+ 5 dalších fotek
490 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Podivín. Tento prostorný pozemek o rozloze přibližně 490 m² a šířce cca 15,5 m je ideální pro výstavbu rodinného domu či rekreačního objektu.

Hlavní přednosti pozemku:

Velikost pozemku: Poskytuje dostatek prostoru pro realizaci vašich stavebních plánů, ať už se jedná o rodinný dům či rekreační objekt.
Soukromí a klid: Pozemek je situován v klidné části obce, na severní straně napojen na klidnou ulici a na jižní straně na šasfaltovou cestu, za kterou se nachází Ladenská strouha, což zaručuje větší soukromí.
Bazén: Součástí pozemku je již vybudovaný kruhový bazén, který oceníte především v horkých letních dnech.
Parkování: Na pozemku je vybudována automatická brána dostatečné velká na to, abyste mohli na pozemku zaparkovat svoje auto.
Zahrada: Na pozemku se nachází dobře udržovaná zahrada s několika vyvýšenými záhony, ideální pro pěstování vlastní zeleniny.
Příprava pro elektromobil: Na pozemku je již instalována nabíjecí stanice pro elektromobily značky GEN2, což zajišťuje komfortní a moderní řešení pro nabíjení vašeho vozu.
Inženýrské sítě: se nacházejí na okraji pozemku z obou stran, avšak v současnosti nejsou připojeny. V současné době je pozemek napojen na elektřinu a vodu z rodinného domu naproti přes ulici. V případě zakoupení pouze pozemku majitelé odpojí zmíněné sítě. Voda do bazénu je čerpána z vrtané studny umístěné na pozemku.

Lokalita:

Podivín je obec s dobrou dopravní dostupností do okolních větších měst. Díky nájezdu na dálnici na okraji Podivína se do centra Brna dostanete autem za cca 30 minut. V případě dopravy vlakem jezdí každou hodinu vlak, kterým cesta do Brna zabere opět 30 minut.

Další nespornou výhodou je blízkost Lednicko-valtického areálu, který nabízí mnoho památek a cyklistických tras.

Pokud by vám nestačil pouze pozemek, nabízíme hned naproti také rodinný dům k prodeji. Více informací naleznete zde: https://www.schmidt-reality.cz/nemovitost/nabidka-prodeje-rodinneho-domu-51-v-podivine

Neváhejte a přijďte se podívat na tento krásný stavební pozemek osobně. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás kontaktujte. 🙂
Cena je včetně provize RK a právních služeb.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná