Prodej stavebního pozemku RD2 se stavebním povolením a projektovou dokumentací v Hodoníně na Výhoně

Zpět na výpis
+ 5 dalších fotek
364 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Nabízíme stavební pozemek RD2 v perspektivní lokalitě Hodonína s vyřízeným stavebním povolením a projektovou dokumentací. Pro tyto pozemky je navržen moderní, nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům s celkovou podlahovou plochou přes 170 m², carportem 19,5 m², návratím 12,3 m² a zahradou 130 m². Obrovskou výhodou těchto pozemků je, že díky vyřízenému stavebnímu povolení můžete začít stavět v podstatě ihned, čímž se vyhnete zdlouhavému obíhání úřadů a ušetříte spoustu času i peněz.

Domy jsou navrženy panem inženýrem Tomášem Havlíčkem, který má za sebou řadu velmi úspěšných projektů, jako je například populární Resort Eisgrub v Lednici nebo Dům přírody v Hodoníně. Dům má celkem 5 pokojů a je dispozičně rozdělen na denní a noční část. Zajímavě řešené je i zastřešení domu, které přidává pocit vzdušnosti a otevřenosti prostoru. Oddělená garáž od domu nabízí komfort parkování přímo z ulice, minimum hluku z aut a přidává pocit soukromí mezi domem a veřejnou komunikací.

Do této lokality plánuje město v blízké době investovat a udělat z ní novou moderní čtvrť, jako jsou například Rybáře v Hodoníně.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná