Prodej rodinného domu v Miloticích i pro podnikání

Zpět na výpis
+ 18 dalších fotek
394㎡
532㎡
2
10
1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rodinného domu v malebné obci Milotice. Tento slunný dům skrývá v sobě velký potencionál, ať už hledáte bydlení pro sebe nebo na podnikání. Velkou výhodou je krásná zahrada s posezením a bazénem (3,9 x 9 m2), což určitě oceníte, kouzelný je i výhled na zámek Milotice z lodžie.

Tento dům naskytuje spoustu možností k jeho využití, jak skloubení bydlení, ale i podnikání. Jestli jde o pronájem bytů ať už krátkodobě nebo dlouhodobě, či využití prostorů jako showroom (je zde také možnost vystavění příček). Podkroví domu o 140 m2 je pro váš účel nachystáno.

Pokud nosíte nápad na penzion, už nemusíte hledat využití celého domu je vám k dispozici. Určitě oceníte i vinný sklípek, který se nachází v přízemí domu. Je vhodný jak pro ochutnávky vín nebo jen pro posezení u cimbálu či oslavy narozenin nabídne zázemí pro 30 až 40 lidí. Parkování lze vyřešit na přilehlém pozemku pro více než 10 aut.
Další výhodou domu jsou vlastní vstupy, tím splňuje tak ideální podmínky pro dvougenerační bydlení nebo oddělenost od klientů.

Dispozice domu:
přízemí domu tvoří prostorná hala se schodištěm do vinného sklepa

Přízemí:*finská sauna
*koupelna se sprchovým koutem
*samostatné sociální zařízení (WC muži, WC ženy),
*kuchyňka
*technická místnost
*garáž
*obytná místnost (4x4m2)
Z haly v přízemí vstoupíte na venkovní terasu s bazénem a na zahradu.

1. Patro

*vstupní hala s lodžií a výhledem do zahrady
*obývací prostor, kuchyně s jídelnou
*ložnice
*pokoj (pracovna)- pohled na zámek
*koupelna s vanou,
*druhá koupelna se sprchovým koutem
*technická místnost ( šatna)
*WC

Majitelé kladli důraz na detaily a také kvalitní materiály:
dřevěná okna Eurookna, kalibrovaná dlažba (1,2mm), žulové parapety(venkovní i vnitřní), vinylové dřevěné dubové parkety, koupelnový nábytek a doplňky značky Laufen, celodřevěné dveře v celém domě, zateplovací systém od Weber, střešní tašky Tondach.

Podkroví  si můžete dobudovat podle svých představ. Jsou zde nachystány veškeré rozvody. Podkroví má dvě lodžie (10x 1,5 a 5×1,5 m2) s výhledem na zámek a zámeckou zahradu.
Zahrada kolem domu má zavlažovací systém, který je napojen na nádrž s dešťovou vodou. Zastavěná plocha domu:  394 m2, pozemek: 523 m2.

Obec se nachází v Jihomoravském kraji, okres Hodonín, 6 km jižně od Kyjova. Obec MILOTICE – vesnice roku 2009 – získala ocenění – Bílá stuha. V roce 2017 byla obci udělena v soutěži Vesnice roku Cena naděje pro živý venkov. Folklór, vinařský kraj a krásná příroda, je to co nabízí Slovácko, které se stává v posledních letech jeden z nejnavštěvovanějších pro svou jedinečnost.

Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Kontakt na makléře

Hana Nezvedová
+420 601 250 350
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná