Prodej rodinného domu se zahradou, pozemek 559m2, Brno – Jundrov

Zpět na výpis
+ 24 dalších fotek

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům 7+kk se zahradou, na pozemku 559m2 v žádané lokalitě Brno – Jundrov.

Brno – Jundrov je vyhledávanou lokalitou na bydlení a také jednou z nejžádanějších v Brně. Splňuje veškeré požadavky na rodinné bydlení v prestižní a přitom příjemné lokalitě plné zeleně. Veškeré služby jsou dostupné v pochůzí vzdálenosti. Jen pár minut od domu je les přímo vyzívající k procházkám či sportu.

Do centra i na přehradu dojedete autem za 10min.

Jedná se o koncový řadový dům. Poloha domu umožnila prosklení štítové stěny, která je orientovaná na severo-západ a z oken se nabízí krásné výhledy do okolí.

Zastavěná plocha domu je 127m2, zahrada má 432m2, která je velmi dobře udržovaná, z větší části zatravněna a nachází se zde i zahradní domek, citlivě zasazený do svahu zahrady. Pohodlné parkovaní je zajištěno dvěma garážemi a další místa jsou před domem na ulici.

Užitná plocha domu je 302m2 a jeho dispozice jsou následující. Do domu vstupujete ze strany místní komunikace. V přízemí hned za zádveřím je vstupní hala, ze které
lze vstoupit do pracovny (22,8m2), dále je na chodbě vstup na WC (1,2m2), vstup do garáže
(2x 15,1m2) a byt pro hosty 1+kk (25,5m2) s koupelnou. Byt je vybaven kuchyní, která se používá jako letní/zahradní kuchyně. V místnosti je umístěn i plynový kotel, který vytápí dům. Na chodbě je i šatna (4,2m2). Z chodby lze vstoupit přímo na zahradu a terasu 48m2 . Jsou zde i dřevěné schody, které Vás dovedou do 2NP – hlavní obytné části domu.

Zde je opět přístup do místností přes prosklenou halu. Z haly můžete vstoupit do velké plně vybavené kuchyně s jídelnou (21,6m2). Jídelna nabízí možnost oddělení od obývacího pokoje (25,7m2) pomocí posuvných dveří. Obývací pokoj má vstup na terasu, která je od poledních hodin až do večera zalita sluncem. Naopak pro zimní večer zajišťuje pohodu vestavěný krb. Z haly je i přístup do sekce dětských pokojů (11,4m2 a 11,4m2) s vestavěnými skříněmi i do samostatného WC1,2m2 a samostatné koupelny (4,2m2)
Po schodech lze prosklenou halou vystoupat do 3NP, kde je klidová část domu – ložnice (25,7m2) ze které je přímý vstup do koupelny (5,6m2) s WC bidetem a sprchou. Druhý pokoj/ložnice (22,8m2) má také přímý vstup do koupelny. Z haly lze vstoupit na velkou terasu, která se nachází nad dětskými pokoji.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, všude je podlahové topení a okna jsou dřevěná (Eurookna). Dvě samostatné garáže mají vjezd z ulice. Krásně udržovaná zahrada nabízí dostatek prostoru pro příjemnou relaxaci po náročném dni

Inženýrské sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace. (kolaudace 2002)

Technický stav objektu je velmi dobrý.

Termín nastěhování dle dohody.

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná