Prodej RD 3+1 Valtice

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek
100 m2
Podlahová plocha
190 m2
pozemková plocha
3
velikost
1
celkem podlaží
1
podlaží

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 3+1 ve Valticích.

Řadový přízemní dům s obytným podkrovím a sklepem se nachází na ulici Břeclavská.

Dispozici domu tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj se vstupem do podkroví, pokoj přístupný z obývacího pokoje, samostatný pokoj s vlastní předsíňkou, technická místnost, kuchyně se spížkou, a sušárna nebo pracovna u vstupu na dvůr. Za domem zahrádka s nově dlážděným dvorkem. Vyčištěná studna s užitkovou vodou. Nesmí chybět sklep pro víno nebo skladování potravin.

Dispozice domu lze snadno upravit propojením kuchyně s obývacím pokojem prostřednictvím původního okna. Připojením krbu v kuchyni pak lze pohodlně vytápět denní část domu. Díky podsklepení lze v jednom z pokojů vybudovat koupelnu se sprchou a wc. Druhý pokoj lze rovněž rozšířit propojením s předsíňkou, a v technické místnosti zřídit další koupelnu. Touto změnou by dům mohl sloužit k samostatnému bydlení pro více generací nebo příležitostných hostů.

Dům prošel před osmi lety zásadní rekonstrukcí: rozvody elektřiny v mědi, vodovodu, topení, obklady, dlažby a zařizovací předměty v koupelně, sádrokartonové stropní podhledy, vytvořeno obytné podkroví zateplením střechy, sádrokartonovým podhledem, novou podlahou a střešními okny, svody dešťové vody. Dům má plastová okna a vstupní dveře, okna do ulice jsou opatřeny předokenními roletami, fasáda se zateplením a dekoračním obkladem soklu. Před 18-ti lety provedena rekonstrukce střechy.

O vytápění a ohřev vody se stará plynový kondenzační kotel Protherm Panther. Distribuce tepla prostřednictvím nástěnných radiátorů, v koupelně teplovodní podlahové a otopný žebřík i s elektrickým topným tělesem, v podkroví elektrické přímotopy.

Před domem zpevněná plocha pro dva automobily.

Dům nabízí ideální prostor pro rodinné bydlení s hernou pro děti v podkroví, nebo téměř bezbariérové bydlení pro seniory s potřebným soukromím na dvoře a malou zahrádkou. Jedinečné jsou výhledy z podkroví na valtický zámek, kostel, Rajstnu, na Mikulov i Pálavu.

Neváhejte si sjednat prohlídku tohoto domu za cenu bytu ve Valticích !

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná