Prodej RD Valtice

Zpět na výpis
+ 19 dalších fotek

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou nabízíme ve Valticích na ulici Polní. Jedná se o dům rozdělený na 2 bytové jednotky (apartmány) 3+kk každý s podlahovou plochou 47,4m2 a možností rozšíření do předpřipravené půdní vestavby o dalších 36m2 podlahové plochy.

Dům je vystavěn z porobetonových tvárnic Ytong se zateplením obálky domu, plastová okna s trojskly a předokenními roletami. Vytápění elektrické podlahové, ohřev vody el.bojler, centrální klimatizace v obou jednotkách.

K domu patří zahrada osázena ovocnými stromy (švestka, třešeň, jabloň), vzrostlými stromy (platan, katalpa), vyvýšeným trvalkovým a bylinkovým záhonem, vinnou révou, a nechybí soukromé posezení na terase, krb s grilem nebo ohništěm.

Každá jednotka má svůj samostatný vchod a kóji na úschovu kol. Parkování na zpevněné ploše na pozemku nebo před domem.

Byty jsou kompletně vybaveny, připraveny k trvalému nebo rekreačnímu bydlení. Do nynějška byl dům provozován 3 sezóny s plnou obsazeností březen-říjen. Hodnocení hosty na Booking: 9,5 – Fantastické. Součástí prodeje jsou internetové stránky a obsazenost na příští rok stálými i novými hosty.

Dům se nachází v nově zbudované lokalitě v letech 2013/2014. Umístěn je ve slepé ulici s naprosto klidným prostředím a soukromím v přímé blízkosti přírody, přesto 5 minut chůze do zámeckého parku a 10minut chůze od centra města Valtice.

Tento druh investice do nemovitosti je v poslední době velice oblíbený. Snoubení místa pro vlastní bydlení či rekreaci investora a výnosu z krátkodobého pronájmu návštěvníkům Lednicko-valtického areálu, je ideálním řešením uložení Vašich financí.

Město Valtice se pyšní nejen titulem ve spojitosti s vínem, je především vyhledávaným místem pro pěší a cykloturistiku díky památkám na seznamu UNESCO. Ve městě je mateřská a základní škola, střední škola, knihovna, mnoho restaurací, kaváren, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve sklepích či vinotékách. Rodiny s dětmi ocení široké možnosti trávení volného času – dětské hřiště, Stezka bosou nohou, nebo zámecký park.

Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 14 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Valtice směr Břeclav-Znojmo s možností přestupu na vlaky směr Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, autobus Břeclav-Valtice.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku


    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná