Prodej RD Stará Břeclav – REZERVOVÁNO

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej přízemního rodinného domu na ulici Generála Šimka ve Staré Břeclavi. Dům je samostatně stojící v zástavbě řadových rodinných domů. Aktuální dispozici domu tvoří dvě samostatné jednotky, dům lze zpětně propojit v jeden celek.

V přední části se nachází byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 46m2. Dispozici tvoří vstupní chodba, kuchyně, pokoj, a koupelna s vanou a wc, vše se samostatnými vstupy. Dům je po rekonstrukci v roce 2017 – izolace proti zemní vlhkosti, omítky, elektřina v mědi, odpady plast, nová plastová okna, zateplená fasáda, stropní podhledy sádrokarton, plovoucí podlahy, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi atd. Vlastní vytápění a ohřev vody plynovým kotlem BAXI. Samostatný vstup z předzahrádky přímo z ulice. Parkování před domem na zpevněné ploše.

V zadní části se nachází dům 2+1 s užitnou plochou 66m2 a s dvorem. Dispozice se skládá z předsíně se vstupem do prostorné koupelny se sprchovým koutem a wc, a vstupem do kuchyně, a dále pokračujeme do obývacího pokoje a ložnice. Tato část domu je částečně v původním udržovaném stavu – dřevěná okna, elektřina v hliníku, podlaha dřevěná. Nové rozvody topení v mědi, radiátory. Vytápění zajištuje vlastní zánovní plynový kotel a krb v obývacím pokoji. Ohřev vody plynovým bojlerem se zásobníkem. Na dvorku se nachází studna.

Vedle domu je zahrada respektive pozemek pro přístavbu například krytého parkovacího stání.

Přístup do zadní části je zajištěn po pozemku věcným břemenem chůze a jízdy.

Každá část domu má zřízeno své odběrné místo s měřidly elektřiny a plynu.

Poloha domu v centru Staré Břeclavi má výhodu docházkové vzdálenosti 5 minut do obchodu, pekárny, kulturního domu, zastávky MHD, školy i mateřské školky. Nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava) vzdálen 2,5 km.

Tato nabídka je zajímavá z hlediska několika možností :

1) propojení obou jednotek a vytvoření prostorného domu k bydlení i pro početnější rodinu,

2) kombinace vlastního bydlení v zadní části a  podnikání v přední uliční části domu,

3) nebo celkově jako investice s výnosem z dlouhodobého pronájmu dvou nezávislých jednotek ve výši přes 4,9% z vkladu ročně.

Dům je aktuálně vyklizený, fotografie domu byly doplněny technologií virtual home staging.

 

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná