Prodej RD Stará Břeclav

Zpět na výpis
+ 19 dalších fotek

Popis nemovitosti

Bydlení a investice v jednom. To je nabídka, která čeká právě na Vás.

Nabízíme ke koupi přízemní rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami a pozemkem na ulici Generála Šimka ve Staré Břeclavi. Dům je samostatně stojící v zástavbě řadových rodinných domů.

V přední části se nachází byt o dispozici 2+kk s užitnou plochou 58m2. Dispozici tvoří vstupní chodba, kuchyně, pokoj, a koupelna s vanou a wc, vše se samostatnými vstupy. Dům je po rekonstrukci v roce 2017 – podřezání domu s izolací proti vlhkosti, omítky, elektřina v mědi, odpady plast, nová plastová okna, zateplená fasáda, stropní podhledy sádrokarton, plovoucí podlahy, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi atd. Vlastní vytápění a ohřev vody plynovým kotlem BAXI. Samostatný vstup s předzahrádkou přímo z ulice. Parkování před domem na zpevněné ploše.

V zadní části se nachází byt 2+1 s užitnou plochou 60m2 a s dvorem. Dispozice se skládá z předsíně se vstupem do prostorné koupelny se sprchovým koutem a wc, a vstupem do kuchyně, a dále pokračujeme do obývacího pokoje a ložnice. Tato část domu je v původním udržovaném stavu – dřevěná okna, elektřina v hliníku, podlaha dřevěná. Vytápění zajištuje vlastní plynový kotel a plynový bojler pro ohřev vody se zásobníkem. Na dvorku se nachází studna.

Vedle domu je zahrada respektive pozemek pro stavbu například krytého parkovacího stání.

Přístup do zadní části je zajištěn po pozemku věcným břemenem chůze a jízdy.

Každá část domu má zřízeno své odběrné místo s měřidly elektřiny a plynu.

Poloha domu v centru Staré Břeclavi má výhodu docházkové vzdálenosti 5 minut do obchodu, pekárny, kulturního domu, zastávky MHD, školy i mateřské školky. Nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava) vzdálen 2,5 km.

Tato nabídka je zajímavá z hlediska několika možností :

1) vybudování nového bydlení v zadní klidové části a pronájmem bytu v přední části s výnosem na pokrytí nákladů vlastního bydlení,

2) nebo celkově jako investice s výnosem z dlouhodobého pronájmu ve výši přes 4% z vkladu ročně,

3) jako výzva pro menší developery se záměrem zbudování několika nových jednotek k bydlení s obytným podkrovím.

 

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná