Prodej RD s výhledem v Mikulově

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek
385
140
4
3
3
1

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme k prodeji malebný, částečně zrekonstruovaný domek v klidné části Mikulova. RD o dispozici 3+1 je rozdělen na původní část a část přístavby. CP: 385m², obytná plocha cca 102m² + cca 40m² půda. IS: el., voda, kanalizace, plyn přivedený k domu RD je částečně podsklepen.

Přízemí: Vstup z uliční části s pozemkem před domem, který slouží i jako stání pro auta, vstup do přízemí rodinného domu, za kterým se nachází zádveří, prostorná stylová kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj se vstupem na zastřešenou, prosvětlenou verandu a vstupem do nově zbudované koupelny s toaletou. Z obývacího pokoje je také vstup na schodiště vedoucího do dalších částí domu.

1NP: průchozí místnost / pracovna s velkou vestavěnou skříní, ložnice s velkým balkonem ze kterého je úžasný výhled na dominantu Mikulova, Sv. kopeček a zahradu domu. Ze schodiště v 1NP je vstup na půdu.

1PP: chodba se vstupem na verandu, menší komora, samostatná toaleta, prádelna s koupelnou, prostorná ložnice. Z verandy je po malých schůdcích vchod do sklepa.

Zahrada domu je rozdělena malým hospodářským stavením, které slouží jako sklad na dvě části. První část slouží jako relaxační zóna s posezením na terase, druhá část slouží jako zahrada. Výhodou je i zadní příjezd k pozemku zahrady. RD je z části vytápěn podlahovým elektrickým topením a z části přímotopy. Ohřev vody zajišťuje el. bojler.

Dům celkově působí velmi klidnou atmosférou a nabízí jak možnost bydlení, tak možnost rekreačního, nebo komerčního využití.

Dle grafické části PENB předložené majitelem je klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti E.

Cena je uvedena bez provize RK.

Pro více informací a případné plánování prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

777754560

Jiří Haberland
777754560
Pobočka Mikulov

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná