Hodnoty, které vždy oceníte...

Prodej RD s garáží Valtice

Zpět na výpis
+ 22 dalších fotek
155 m2
Podlahová plocha
335 m2
pozemková plocha
5
velikost
3
celkem podlaží
3
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 5+kk s garáží ve Valticích po modernizaci interiéru.

V hlavním městě vína nabízíme RD 5+kk s garáží, sklepem a zahradou. Polořadový patrový dům s obytným podkrovím, je ideální k bydlení pro až 5-ti členou rodinu, nebo pro provoz ubytování v apartmánovém domě.

V přízemí domu se nachází zádveří, toaleta, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, garáž pro jeden osobní automobil. V patře je koupelna se spchou a wc, tři pokoje, balkon. V suterénu samostatná jednotka 2+kk – obytná místnost s kuchyní a vstupem na zahradu a terasu částečně krytou pergolou, koupelna se sprchou a wc, a místnost k posezení u vína nebo ložnice.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel BAXI. Distribuce tepla prostřednictvím nástěnných radiátorů. Výkonná klimatizace pro chlazení podkrovních pokojů.

V letošním roce 2023 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru – nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů a vinotéky, podlahy, dveře, dlažby, obklady, sanita, svítidla, kryty elektroinstalací atd. Dům je kompletně vybaven novým nábytkem – postele s matracemi, stolky, skříňky, sedačka, stoly, židle, TV atd.

Dům je vystavěn z cihel Porotherm, střešní krytina pálená taška Tondach, okna a dveře dřevěné s izolačními dvojskly, elektřina v mědi, rozvod vody a odpadů v plastu. Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě v rozsahu – elektřina, plyn, vodovod a kanalizace. Kolaudace domu v roce 2008.

Dům se nachází v okrajové části města přitom v blízkosti Vinařské 100doly, Valtického podzemí, 650metrů od základní školy a náměstí.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná