Prodej RD Březí u Mikulova

Zpět na výpis
+ 22 dalších fotek

Popis nemovitosti

Prodej dvou rodinných domů nabízíme ve vinařské obci Březí u Mikulova. Řadový rodinný dům 4+1 na ulici Hlavní a za ním vystavěná novostavba 5+kk.

Dům z ulice má plastová okna, plastové vstupní dveře, jinak je v původním stavu, určen spíše k rekonstrukci nebo nové výstavbě např.garáže, prostoru k podnikání apod. Dům má přípojku plynu, elektřiny, vodovodu i kanalizace.

Novostavba ve dvoře je důmyslně skryta, nabízí soukromí s vysokým komfortem bydlení. Vytápění domu zajistěno elektrokotlem pomocí topných těles a vyhříváním podlah v koupelnách a kuchnyni, nebo možnost vytápění krbem s výměníkem. Ohřev vody solárními panely. Okna plastová trojsklo, rekuperace, zateplená obálka domu. Interiérové dveře s obložkami a okenní parapety – dřevo masiv. Výrazným designovým prvkem jsou dřevěné stropy ručně opracované trámy a podhledové prkna. Vnitřní prostor navíc zděný cihlami z původní zástavby.

Na zahradě se nachází kamenná studna a kvelbený sklep rozdělený na dvě části, a dále hospodářská stavba.

V obci Březí se nachází základní a mateřská škola, pošta, obchody s potravinami, smíšeným zbožím i hospodářskými potřebami, koupaliště, fotbalové a dětské hřiště, vinařství i minipivovar.

Dopravní dostupnost vlak (Břeclav-Znojmo), autobus Hrušovany n.Jev.-Březí-Mikulov, rychlostní silnice I/52 Brno-Mikulov-Vídeň.

Tato nabídka je zajímavá z hlediska několika možností :

1) kombinace vlastního bydlení v novostavbě a prezentace svého podnikání v samostatném domě v přední uliční části,

2) bydlení v novostavbě a pronájem přední části s výnosem z pronájmu na pokrytí nákladů vlastního bydlení.

 

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná