Prodej RD 5+kk Ladná

Zpět na výpis
+ 20 dalších fotek
214 m2
Podlahová plocha
796 m2
pozemková plocha
5
velikost
2
počet podlaží
1
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Představujeme novostavbu rodinného domu v Ladné.
Dům má dispoziční řešení 5+kk a je členěn do dvou podlaží. Jedná se o dům větší velikostní kategorie, vhodný pro početnější rodinu nebo vícegenerační bydlení.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na krytou terasu, kuchyňský kout, ložnice s koupelnou, samostatná toaleta, technická místnost s průchodem do garáže, zádveří, centrální chodba se schodištěm do druhého podlaží s úložným prostorem.
V neposlední řadě garáž pro jeden automobil, s úložným prostorem pro jízdní kola, lyže apod.
Druhé nadzemní podlaží tvoří dva pokoje se společným balkonem, šatna, koupelna (vana, wc), a ještě
jeden pokoj například jako home office pracovna. V galerii si prohlédněte ilustrativní fotografie z již zrealizované novostavby domu v Ladné.

Komfort bydlení bude zajištěn podlahovým teplovodním vytápěním tepelným čerpadlem s autonomními termostaty, a multisplitovou klimatizací.

Projekt domu je promyšleně osazen na pozemku o výměře 796m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno francouzskými okny s orientací na východ, kuchyně orientována jižním směrem.

Zahájení stavby léto 2023, předpoklad dokončení na klíč léto 2024.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km.
Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav-Šakvice, autobus Břeclav-Podivín, a jedinečné jsou také projíždky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené 7 km.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku.

V Ladné je široká vybavenost – základní škola, nově zbudovaná mateřská škola s hřištěm, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná