Prodej RD 5+1 Valtice

Zpět na výpis
+ 24 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 ve Valticích, ulice 21.dubna. Dům je zděný, polořadový, koncipován jako přízemní, s výhledem na dominanty hlavního města vína. Ve dvoře odpočinková zóna se zahrádkou, udírna, hospodářská přístavba sloužící jako dílna, garáž, a vinný sklep – lisovna, archiv, kvelbený sklep. Dům je z větší části podsklepen s využítím pro prádelnu, kotelnu, spižírnu i posezení.

Původní dům z počátku minulého století byl od roku 1995 zásadním způsobem modernizován. Proběhla výměna oken, fasáda, kompletní rozvody elektřiny v mědi, vytápění s radiátory, voda a odpady v plastu včetně napojení na městskou síť, obklady, dlažby, podlahy atd. Vytápění a ohřev vody plynovými kotly se zásobníkem.

Parkování před domem, nebo v garáži s příjezdem z druhé strany ulice Dvorská.

Celkově je dům v udržovaném stavu. Nemovitost je vhodná pro rodinu s dětmi, nabízí soukromí, a je ideální zejména pro zájemce s kladným vztahem k vínu. Nevyužité podkroví vybízí ke zbudování dalšího bydlení například k dlouhodobému pronájmu nebo v místně oblíbeným krátkodobým pronájmům pro návštěvníky Lednicko-valtického areálu. Orientace domu východ-západ skýtá proslunění dvora v dopoledních hodinách, a do ulice večerní pohled na západ slunce nad valtickým zámkem.

Město Valtice se pyšní nejen titulem ve spojitosti s vínem, je především vyhledávaným místem pro pěší a cykloturistiku díky památkám na seznamu UNESCO. Ve městě je mateřská a základní škola, střední škola, knihovna, mnoho restaurací, kaváren, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve sklepích či vinotékách. Rodiny s dětmi ocení široké možnosti trávení volného času – dětské hřiště, Stezka bosou nohou, nebo zámecký park.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, kterou Vám v případě potřeby rádi vyřídíme.

Dům je k nastěhování po dohodě.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná