Prodej prostorného rodinného domu 6+1 v Kosticích

Zpět na výpis
+ 12 dalších fotek
280 m2
užitná plocha
1322 m2
pozemková plocha
5
pokojů
3. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům (6+1) s výměnkem (2+1) a stavebním pozemkem ve vinařské obci Kostice, okres Břeclav. Nemovitost je průchozí z obou stran.

Hlavní dům má dispozici 6+1, což zahrnuje 5 pokojů, obývací pokoj a kuchyň. Celková podlahová plocha je 280 m². Dům je po částečné rekonstrukci, která zahrnuje nový kotel a rozvody, vytápění je plynové, dále jsou zde nové radiátory a okna. Dům má balkon, koupelnu, dvě WC, a je částečně podsklepený. Je zde také možnost dalšího využití pro půdní prostory.

Výměnek má dispozici 2+1 a v současnosti je využíván jako užitné prostory, avšak je možné jej přeměnit na obytné prostory.

Pozemek o rozloze 1322 m² zahrnuje zahradu, hospodářské budovy a vinice. Část pozemku je určena pro další stavební využití, což umožňuje výstavbu rodinného domu.

Obec Kostice nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, lékaře, pošty a obchodů. Lokalita má dobrou dopravní dostupnost s pravidelným autobusovým spojením do Břeclavi, kam se dostanete za pouhých 11 minut.

Nemovitost je ideální pro větší rodinu hledající prostorné bydlení s možností dalšího rozšíření nebo pro investory se zájmem o stavební rozvoj. Prodej nemovitosti je jako celek, avšak je možné část pozemku odprodat, což výrazně sníží náklady na koupi.

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte naši realitní kancelář.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná