Hodnoty, které vždy oceníte...

Prodej projektu na pozemku 461 m2 v Pavlově

Zpět na výpis
+ 7 dalších fotek
461 m2
Podlahová plocha
461 m2
pozemková plocha
3
celkem podlaží
461 m2
4 apartmány
3

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji menší developerský projekt připravený kompletně včetně stavebního povolení v samotném srdci Pálavy v obci Pavlov.  Pozemek o velikosti 461 m2 se nachází přímo mezi barokními vinnými sklepy pod Dívčím Hradem v blízkosti parkoviště přímo v centru. Jedná se o třípodlažní multifunkční vinařský dům ( podzemní část, přízemní část, podkroví ) v kombinaci bydlení a podnikání.

Podzemní část: Vinný sklep dělený na sekci prodejní – ochutnávkovou a sekci vinného sklepu s prodejní galerií vín. Sklepní části děleny v polovině skleněnou stěnou. Architektonicky pojato jako rustikální prostor v moderním stylu – beton ve stylu dřeva. Sklepní část poskytuje prostor pro prodej, ochutnávku, posezení a galerii vín pro řízené degustace a volný samoobslužný nákup vína.

1 nadzemní podlaží: Apartmán pro trvalé bydlení nebo pronájem o velikosti 3kk + předsíň, WC a koupelna. Podlahová plocha 88 m2 + terasa 10 m2.

2 nadzemní podlaží: Tři samostatné apartmány se samostatným vnitřním vstupem. 2 x apartmán pro 2 osoby 20 m2 a 19 m2, 1 x apartmán pro 4 osoby 30 m2. Každý apartmán má samostatné WC s koupelnou a kuchyňku.

Venkovní část: Před objektem možnost venkovního posezení. Zadní část pozemku je vyvýšená a nabízí výhled na Dívčí Hrad, vinné sklípky a jezero.

Nabídka se skládá z pozemku, kompletního projektu objektu a jako bonus i dvě domény. Na místě je zřízena přípojka elektřiny. V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku pozemku nás můžete kdykoli kontaktovat.

Kontakt na makléře

Monika Kališová
+420 777 754 561
Pobočka Mikulov

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná