Hodnoty, které vždy oceníte...

Prodej krásného a prostorného bytu 4+1 v historickém centru Brna

Zpět na výpis
+ 27 dalších fotek
146 m2
Podlahová plocha
1400 m2
pozemková plocha
1
kuchyně
6
celkem podlaží
1
podlaží

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný a prostorný byt o dispozici 4+1, který se nachází v historické budově z roku 1923 na vyhledávané adrese v centru Brna na ulici Úvoz. Byt s celkovou výměrou 146 m2 je ve zvýšeném přízemí. Po vstupu do prostorné předsíně se po pravé straně nachází zvlášť WC, dále skladovací místnost (komora) a velká koupelna s vanou, sprchovým koutem i dalším WC. Rovně vcházíme do obývacího pokoje, který je orientovaný do ulice a je neprůchozí, tak jak další 2 pokoje. Do dvorního traktu je orientovaný 4.- nejmenší  pokojíček. Hned vedle něj se nachází balkon. Centrální místností uprostřed bytu je kompletně vybavena kuchyň a kuchyňský kout, který má také okna do dvorního traktu. Tady má své místo vlastní plynový kotel i  komora.

Jedná se tak o velice praktickou dispozici bytu, která nabízí komfortní bydlení pro velkou rodinu nebo zajímavou investiční příležitost. Díky neprůchozím pokojům, 2x WC a centrálně umístněné kuchyni uprostřed, je možnost byt pronájímat studentům a zajistit si tak nadstandardní měsiční příjem. V blízkosti se totiž nachází několik fakult vysokých škol. 

Bytový dům má nové stupačky, novou střechu, výtah, nové okna. V nejbližší době se díky dobré kondici fondu oprav plánuje kompletní rekonsrukce dvora i sklepních prostor.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a lékařů, což usnadňuje každodenní život. Tato lokalita také nabízí výbornou dostupnost do celého Brna, díky blízkosti dopravního uzlu Mendlovo náměstí. Bezproblémový přístup k městské hromadné dopravě a hlavním silničním tahům vám umožní snadný pohyb po městě a okolí. 

Doporučujeme osobní prohlídku.

Kontakt na makléře

Erik Lipnický
+420 774 241 009
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná