Prodej komerční nemovitosti Břeclav

Zpět na výpis
+ 18 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt na frekventované ulici Sady 28. října v Břeclavi. Jedná se o pěší zónu spojující vlakové a autobusové nádraží se středem města. V současné chvíli je nemovitost plně obsazena.

V prvním podlaží najdeme lékárnu přístupnou přímo z pěší zóny. Ta využívá taktéž další místnosti navazující směrem do dvorního traktu a prostory suterénu. Užitná plocha podlaží činí cca 250 m².

Ve druhém nadzemním podlaží jsou dvě ordinace lékařů. Ke každé z nich náleží oddělená sesterna, čekárna je společná pro oba provozy. Celkem tedy 5 prostorných místností. K dispozici jsou zde dále 3 toalety a úklidová místnost. Celková výměra druhého podlaží činí 132 m².

Třetí podlaží, podkroví, má totožnou výměru. Dispozičně je zde taktéž pět prostorných místností využívaných jako čekárny a ordinace, navíc je chodba která vznikla přepažením jedné z čekáren. Každý provoz má vlastní wc, úklidová komora je společná.

Všechna patra jsou propojena jak centrálním schodištěm, tak výtahem. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody zajišťují dva plynové kotle (jeden pro přízemí, druhý pro další dvě podlaží). V ordinacích jsou umístěny klimatizační jednotky.

Dům je v dobrém technickém stavu, plně obsazený s bezpečným provozem na nějž nemají vliv Covidová opatření. Zastavěná plocha činí 267 m², užitná plocha celého domu poté cca 514 m².

V případě zájmu o prohlídku či další informace kontaktujte realitního makléře.

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná