Prodej komerční nemovitosti 246 m2

Zpět na výpis
+ 19 dalších fotek

Popis nemovitosti

Zavedený hostinec U Buvola se sálem a barem s výčepem. K hospodě náleží i venkovní zahrádka krytá dřevěnou pergolou na vlastním pozemku, zřízená před 10 lety. Ve stejném roce je také zateplená fasáda. Za barem je místnost sloužící jako zázemí – kuchyň. V další části se nachází šatna pro personál, malá kancelář a velké skladovací prostory. Ty jsou přístupné zezadu objektu, zásobování je tak možné provést pohodlně bez rušení hostů. Další místnosti jsou v suterénu domu, kde je kromě dalších skladovacích prostor možné vybudovat například vinárnu, nebo jiný provoz. Hospoda má také vlastní hygienické zázemí pro hosty. O vytápění pohostinství se stará plynový kotel, o ohřev teplé vody el. ohřívač v kuchyni a pod barem.

Vedle hospody se nachází oddělená restaurace, která se dříve provozovala pod značkou Restaurace Prales a je také zařízena v tomto stylu. Její zázemí je připraveno pro zřízení profesionální kuchyně a skladu. Restaurace má vlastní  hygienické zázemí dle normy a také přístup ze zadní strany přímo do skladu a kuchyně. V restauraci je rekuperace s přípravou na instalaci klimatizace.

Místo obou provozů je však možné vytvořit min. 3 bytové jednotky (2× 2+kk, 1× 3+kk) s tím, že v restauraci je nyní mezonetové patro se stoly. To je možné při přestavbě na bydlení využít jako další místnost a vytvořit tak mezonetový byt.

V druhém podlaží se nachází podkrovní byt o dispozici 4+kk a užitné ploše 156 m2, rekonstruovaný v roce 1996. Má koupelnu se sprchovým koutem, oddělené WC, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou. Dva neprůchozí pokoje a jeden průchozí. Byt má vlastní vstup ze zadní strany objektu, přes pěknou terasu orientovanou do klidné části, opačné od restaurace, hostince a venkovní zahrádky. Ohřev TUV a topení v bytě zajišťuje plynový kotel se zásobníkem vody.

Objekt je na prodej s většinou zařízení – pípa, stoly, chladící boxy, zázemí v kuchyni či regály ve skladovacích prostorech. Výnos z pronájmu ve stavu tak, jak jej vidíte na fotkách, je minimálně 50 000 Kč bez nákladů na energie, ty by potencionální nájemník hradil navíc. Byt je v současné době pronajatý, zájem je také o pronájem hospody. Pronájem restaurace je možný, nemá však nyní vybavenou kuchyni způsobilou k plnému provozu. Zůstává konvektomat a plynový kotel k vytápění, se zásobníkem TUV.

Každý provoz – restaurace, hospoda i byt – mají vlastní ohřev teplé vody a vytápění s podružnými měřáky, vody, plynu i elektřiny. V hospodě je instalována funkční lokální rekuperace. Hospoda i restaurace jsou také zabezpečeny alarmem a v restauraci je instalován kamerový systém.

Parkování je možné na vlastním parkovacím stání u vchodu a dále na ulici kolem objektu.

Neváhejte mě kontaktovat a přijďte se osobně podívat na nemovitost.

Kontakt na makléře

Kateřina Hicl
+420 777 009 443
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná