Prodej chalupy  3+1 se stodolou v klidné části obce Biskupice – Pulkov, ležící téměř uprostřed …

Zpět na výpis
+ 22 dalších fotek
194 m2
užitná plocha
100 m2
podlahová plocha
194 m2
pozemková plocha
3
pokojů

Popis nemovitosti

Prodej chalupy  3+1 se stodolou v klidné části obce Biskupice – Pulkov, ležící téměř uprostřed  přírodního parku Rokytná.

Přízemí – pokoj, předsíň se vstupem do sklepa a podkroví, kuchyně. Podkroví – dva pokoje.

Do chalupy je přivedena voda, elektřina, plyn, vytápění kamny, suché WC, kanalizace u domu.

Přes příjezdovou cestu stodola, patřící k chalupě, s možností zaparkování a úložných prostor.

Celková plocha pozemků činí cca 194 m2. Zastavěná plocha chalupy cca 52 m2, zahrádka cca 74 m2, zastavěná  plocha stodoly  cca 68 m2.

Biskupice-Pulkov  je malá obce s asi 250 obyvateli. Kdo hledá klid a krásnou přírodu v lůně přírodního parku Rokytná , tak jej tady určitě najde. Obec se rozkládá na obou březích říčky Rokytná, která se dále doslova proplétá okolními loukami a návršími s romantickými skalními stěnami .Hned nad vesnicí je také pěkný rybník. Ze zajímavostí obce stojí za zmíněnou kostelík sv. Martina, raritou je také dílo lidové umělkyně “ Pohádkové safari“ , minipivovar Gajdoš.

Místo je také vhodné k pěším a cyklistickým výletům  do okolních lesů a zajímavých míst v blízkém okolí. Asi v 11kilometrové vzdálenosti leží Jevišovice  s kouzelnou přehradou a dvěma zámky, Hrotovice se zámečkem a nedaleko zaniklými pozůstatky vesničky Mstěnice. 16 km. jsou vzdáleny Jaroměřice nad Rokytnou se zámkem  a zahradou, a asi 14 km jsou Dalešice se známým pivovarem a přehradou.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná