Prodej chalupy 300 m2 s výhledem na Pálavu

Zpět na výpis
+ 25 dalších fotek

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou chalupu v katastrálním území Šakvice na Moravě. Jedná se o luxusní objekt s výhledem na Pálavu.
Zastavěná plocha nemovitosti je 148 m2. Je plnohodnotně podsklepená a zkolaudovaná jako dvoupatrový dům s číslem evidenčním.

Pozemek je přístupný z obou stran. V horní části za vraty se nachází parkoviště pro 3 auta. Po vstupu do prostorné předsíně najdeme po levé straně sociální zařízení se sprchou a toaletou.
Hlavní místností v přízemí je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu.

Z terasy je nádherný výhled na Pálavu a jezera. Kuchyň je vkusně zařízená a hned vedle ní se nachází prostorná komora. Celé přízemí je uzpůsobeno jako komfortní apartmán.

V prvním patře se nachází dva samostatné pokoje. Každý z nich má své sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. V tomto patře je mnoho odkládacího prostoru i vstup na půdu. Pokoje jsou orientovány směrem k jezerům, opět s dech beroucím výhledem na Pálavu a blízké okolí.

V suterénu objektu se nachází další samostatný apartmán s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Nedílnou součástí je i technická místnost s úpravnou vody. Pro skladování vína je k dispozicí menší vinný sklep. Je zde i velká garáž pro dvě auta se sekčními vraty.
Topení je elektrické s výhodným tarifem. Na střechu se přímo nabízí umístění fotovoltaické elektrárny, která tak umožní nemovitosti být co nejvíce soběstačnou.

K objektu náleží velký pozemek s celkovou rozlohou přes 2500 m2. Je zde zavlažovací systém a na zahradě jsou plodící ovocné stromy jako švestky, meruňky, jabloně a broskve.

Od chalupy vede k jezerům zpevněný nájezd. Spodní část pozemku je přístupná po asfaltové silnici a hraničí přímo s jezerem. V této části je dle platného územního plánu možnost postavit další ubytování.

Kousek od pozemku se nachází kemp Mars s písečnou pláží. Celá tato lokalita patří mezi turisty nejvyhledávanějším místem na Moravě díky své poloze. Jedná se tak o velice zajímavou nabídku buď pro podnikání nebo i pro trvalé bydlení.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Kontakt na makléře

Erik Lipnický
+420 774 241 009
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná