Prodej bytů 3kk s výhledem na mikulovský zámek

Zpět na výpis
+ 4 další fotky

Popis nemovitosti

Prodej bytů 3kk s výhledem na mikulovský zámek.

Bytovou jednotku lze koupit samostatně, v ideálním případě však dům jako celek se dvěma bytovými jednotkami.

Viladům či byt můžete využít pro vlastní potřeby jako je bydlení, nebo jako investiční záležitost.

Nabízený krajní viladům F1 s podlahovou plochou 158 m2 na pozemku 547 m2 je rozdělen na dva dvoupodlažní vilabyty, oba s dispozicí 3+kk. V přízemí má každý z bytů předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a oddělenou toaletu.

V patře jsou umístěny dva pokoje a koupelna s toaletou, vilabyt F1A nabízí i balkón. V každém vilabytě je vybudována příprava pro krb a venkovní parkování pro jeden automobil.

Volba materiálů prošla důkladným výběrem, aby mohl viladům poskytnout maximální komfort a spolehlivost ve všech směrech. Standardem dokončeného viladomu jsou plastová okna s izolačními trojskly v barvě antracit, celoplošné teplovodní podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem a externím zásobníkem TUV a komínové těleso, vnitřní sádrové omítky, stropy řešeny sádrokartonem, vinylové podlahy, dveře, obklady, sanita, vypínače, zpevněné venkovní plochy. Zařizovací předměty, sanitu, obklady, dlažbu, dveře a podlahy podle Vašich představ lze vybrat u našich partnerů dle cenového standardu. Z příplatkových prvků – externí předokenní žaluzie, klimatizace aj.

Mikulov s pestrou občanskou vybaveností je velmi oblíbeným turistickým cílem, stejně tak i jeho široké okolí. Je snadno dostupný z Brna i Vídně, a do historického centra se od domu dostanete během pár minut snadno i pěšky.

Kontakt na makléře

Monika Kališová
+420 777 754 561
Pobočka Mikulov

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná