Prodej bytu 3kk Hustopeče

Zpět na výpis
+ 12 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný byt 3+kk v osobním vlastnictví na ulici Mírová v Hustopečích. Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží (vyvýšeném přízemí) a nabízí užitnou plochu 74 m². Drobnou dispoziční změnou došlo k propojení obývacího pokoje s kuchyní, čímž vznikl jeden velký prosvětlený prostor. Byt má dále dva neprůchozí pokoje, koupelnu, wc a šatnu. K bytu náleží také sklep (2x6m) umístěný v suterénu.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Došlo k zateplení budovy a výměně oken za plastová s izolačním dvojsklem. Vzhledem k tomu, že je byt ve vyvýšeném přízemí, zateplil současný majitel ze strany sklepa také veškeré podlahy. Výhodou v podobě kontroly nad spotřebou plynu je vlastní kotel, který slouží jak pro vytápění a vaření, tak pro ohřev vody.

Hustopeče nabízí bohatou občanskou vybavenost. Dvě mateřské a dvě základní školy, speciální a uměleckou školu, gymnázium, střední odborné učiliště… Vyhledávané jsou také pro bohatou nabídku pracovních příležitostí, nákupní možnosti a přímé vlakové spojení do Brna, po dálnici vzdáleného pouhých 20 minut jízdy. Byt je převeden do osobního vlastnictví.

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná