Prodej bytu 3+kk Břeclav

Zpět na výpis
+ 20 dalších fotek

Popis nemovitosti

Prodej nového bytu 3+kk v centru Břeclavi na ulici U Stadionu. Byt se nachází ve 2.NP nově zrekonstruovaného polyfukčního domu s výtahem.

Podlahová plocha bytu 101,8m2 nabízí maximální komfort bydlení. Ze vstupní haly vedou jednotlivé vstupy do koupelny se sprchovým koutem a na samostatné wc. Posuvnými dveřmi se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, a dále vstup do dvou pokojů.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn z kotelny v suterénu domu. Průtokový ohřívač v kuchyni optimalizuje spotřebu vody bez zbytečného odpouštění při čekání na teplou vodu.

Před rekonstrukcí budova sloužila jako administrativní. Zachovalo se vnitřní prostorné schodiště s mramorovými nášlapy a přízemní nebytové prostory se zpřístupnily z ulice podloubím. Budova dostala nový vzhled díky novým plastovým oknům a fasádě zateplené minerální vatou. K bytu se dostanete pohodlně osobním výtahem. V suterénu je k bytu přiřazena sklepní kóje o velikosti 3,9m2 .

Ke standardnímu vybavení patří interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, vinylové podlahy, keramické obklady a dlažby v koupelně, závěsné wc, sprchový kout, nucená ventilace, domovní videotelefon, internetové připojení, výtah atd..

Strategické umístění bytu v centru města nabízí pohodlí docházkové vzdálenosti do 5min.na koupaliště, sportovní halu Lokomotiva, dětské hřiště Rákosníček, městský úřad, kostel, restaurace, supermarkety…

Fotografie jsou ilustrativní, v ceně bytu není zahrnuto vybavení interiéru. Vybavení interiéru je možné zhotovit dle vizualizací u renomované designérské firmy z Břeclavi.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku


    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná