Prodej bytu 3+kk (po stavebních úpravách 1KK a 2KK) se dvěma sklepy

Zpět na výpis
+ 11 dalších fotek
99.2 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
3
počet podlaží

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme prostorný světlý byt 3+kk na ulici Lidická v Břeclavi. Byt se nachází ve druhém patře třípatrového domu a náleží k němu dvě sklepní kóje.

Vzhledem k tomu, že nabízený byt původně vznikl spojením dvou samostatných bytových jednotek, může se jeho koupě stát výjimečnou investiční příležitostí. Po menších stavebních úpravách je možné opět vytvořit dva samostatné menší byty, vhodné k pronájmu.

Byt má celkovou plochu cca 95m2. Disponuje dvěma samostatnými ložnicemi, prostorným obývacím pokojem s klimatizací a kuchyní s komorou. Díky velkým oknům, z nichž je většina orientována na jižní stranu, je byt neobyčejně světlý a nabízí krásné výhledy na starou Břeclav a okolní krajinu. V letních měsících můžete relaxovat na prostorném balkonu o velikosti 1,5 x 6 m, orientovaným do klidného vnitrobloku. V suterénu domu jsou umístěny dvě sklepní kóje. V blízkosti domu se dá bezproblémově zaparkovat.

V blízkosti domu se nachází dětské hřiště, obchodní centrum, kavárna, ale i základní škola. Díky své poloze je zaručený rychlý přístup do centra města s veškerou občanskou vybaveností, i na dálnici D2.

Kontakt na makléře

Kristína Lhotská
605103676
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná