Prodej bytu 2+1 v širším centru města

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
57 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
4
celkem podlaží
1
podlaží
2 x pokoj
1. podlaží
Oddělená kuchyně
57 m2 podlahové plochy
Parkování v modré zóně - 500 Kč/rok

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v centru města a nechce se vám rekonstruovat?

Nabízíme prodej bytu 2+1, po kompletní rekonstrukci, který se nachází v panelovém domě, v širším centru Břeclavi.

Rekonstrukce byla dokončena v roce 2023 a zahrnovala např. výměnu oken za plastová, výměnu veškerých rozvodů (voda, elektřina, odpady), natažení omítek, srovnání podlahy, a samozřejmě také obložení koupelny nadčasovými obklady a instalaci kuchyňské linky.

Dispozice: Do bytu vstoupíme přes chodbu, která je komunikací do všech místností. Po levé straně se nachází vstup do obývacího pokoje a do ložnice, ve které najdeme balkón. Oba tyto pokoje jsou orientovány na západní stranu. Okolní zeleň poskytuje příjemný stín, takže klimatizaci, která je v bytě instalována, téměř nebudete potřebovat. Po pravé straně, při vstupu do bytu je samostatné WC. Vstup do kuchyně s jídelním koutem a dále do koupelny je také po pravé ruce. Za zmínku rovněž stojí prostorná šatní skříň pro uložení oblečení a dalších potřebných i nepotřebných věcí. V suterénu bytového domu najdeme prostorný sklep a ve společných prostorách je kolárna.

Výhodou tohoto bytu je poloha bytového domu v rámci města. V těsné blízkosti se nachází, mezi místními velmi oblíbený „Dřevák“, což je maloobchodní prodejna, kde seženete snad vše, na co si vzpomenete a nebo plzeňská Tankovna. V docházkové vzdálenosti okolo 5 minut je několik bank, supermarket, nákupní centrum Břeclove ad.

Provize RK 5%

Bližší informace a termín prohlídky si vyžádejte u makléře. Do té doby se po bytě můžete porozhlédnout díky 3D prohlídce z V3DO.cz

 

Kontakt na makléře

Ing. Zbyněk Bartošic
Realitní makléř
+420 776 830 006
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná