Prodej apartmánu 2+kk Valtice

Zpět na výpis
+ 5 dalších fotek

Popis nemovitosti

Ve Valticích nabízíme jedinečnou příležitost, apartmán 2+kk ke koupi do osobního vlastnictví.
Jedná se bytovou jednotku s podlahovou plochou 52m2 v rodinném domě. Dům je koncipován do dvou podlaží, apartmán je částečně podkrovní.
K apartmánu náleží podíl na pozemku, parkovací stání a sklad. Přirozené světlo je zajištěno jiho-západní orientací. Komfort bydlení je zajištěn centrálním vytápěním plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem.

Apartmán je vhodnou příležitostí pro své bydlení, vlastní rekreaci bez nutnosti časově náročné údržby, nebo investicí s výnosem z krátkodobého pronájmu.

Valtice se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti a patří mezi nejnavštěvovanější vinařská města v ČR. Město Valtice se honosí nejen titulem Hlavní město vína, díky nesčetně vinařských podniků i malovinařů a zejména veřejné degustační expozici vín oceněných titulem Salon Vín České republiky. Historické jádro města je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtický areál je krajinnou památkovou zónou na seznamu UNESCO. Ve městě je mnoho restaurací, kaváren, a nepočítaně možností ochutnat moravská i rakouská vína ve sklepích či vinotékách. Nevšední jsou projíždky na kole nebo procházky v Lednicko-valtickém areálu.

Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 14 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Valtice směr Břeclav-Znojmo s možností přestupu na vlaky směr Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, autobus Břeclav-Valtice.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná