Prodej apartmánu 2+kk Lednice

Zpět na výpis
+ 14 dalších fotek
52 m2
Podlahová plocha
1164 m2
pozemková plocha
2
velikost
3
celkem podlaží
-1
podlaží

Popis nemovitosti

V turisty oblíbeném cíli v rámci České republiky, v Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi apartmán o dispozici 2+kk.

Apartmán s podlahovou plochou 45,4m2 je součástí uzavřeného Apollon Resortu, který představuje areál se třemi samostatnými ubytovacími objekty umístěnými naproti lázní Lednice.

Apartmán se skladá ze dvou pokojů. Jeden pokoj slouží jako ložnice s manželskou postelí a možností přistýlky, druhý pokoj je vybaven jako kuchyně s jídelnou, a v případě ubytování více osob disponuje rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Prostorná chodba v centrální části apartmánu má vstupy do pokojů a do koupelny se sprchovým koutem a wc.

Umístění apartmánu ve sníženém přízemí s anglickými dvorky zaručuje příjemně chladné klima v letních měsících, v zimě naopak snižuje náklady na vytápění. Přirozené denní světlo je zajištěno orientací apartmánu jižním směrem. Apartmán je tak po většinu letních dní příjemně prosluněn, přitom nedochází k jeho přehřívání.

Apartmán je vytápěn elektrickými přímotopy pro rychlý nástup tepla, ohřev vody zajištěn vlastním elektrickým bojlerem.

K jednotce náleží uzamykatelná skladová kóje o výměře 7m2 k uložení kol v suterénu a jedno parkovací místo.

Apartmán je kompletně vybavený, součástí prodeje je obsazenost na příští rok stálými i novými hosty. V areálu mohou návštěvníci využít venkovní posezení a dětské hřiště. Ubytování v apartmánu kompletně zajišťuje resort, není to však podmíněno. Vlastníci apartmánu si v systému resortu zarezervují dny svého pobytu v Lednici, a ubytování hostů ve zbytku dní v roce zajistí služba resortu.

Již příští sezónu můžete strávit ve svém apartmánu a po zbytek dní bude Váš apartmán sám vydělávat. Tento druh investice do nemovitosti je v poslední době velice oblíbený, přináší výnos až 3,6% z vkladu ročně z krátkodobých pronájmů, tj.157tis.Kč/1 rok , a současně nabízí místo pro vlastní odpočinek investora bez dalších starostí a časově náročné údržby. Mimo sezónu (říjen-květen) je možnost pronajmout jako byt studentům VŠ v Lednici.

Obec Lednice patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím v ČR. Především pro pěší a cykloturistiku, a to především díky památkám na seznamu UNESCO. Hlavním cílem návštěvníků je Státní zámek Lednice, zámecký park a Minaret. Přímo naproti resortu jsou Lážně Lednice nabízející koupele, masáže a další wellness procedury. Apollon Resort s lázněmi přímo spolupracuje. V Lednici je mnoho restaurací, kaváren, nově i pivovar, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve vinotékách i vinařství.

 

Kontakt na makléře

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná