Prodej apartmánu 2+kk

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek

Popis nemovitosti

Prodej apartmánu 2+kk v bytovém domě

Nabízíme prodej apartmánu – bytové jednotky v obci Dolní Dunajovice, který se nachází v nově kompletně zrekonstruovaném domě, který je využíván pro sezónní krátkodobé pronájmy. 

Dispoziční řešení je 2+kk s kapacitou 6 lůžek.

Při vstupu do apartmánu se nachází kuchyňský pult pro přípravu nápojů a drobného občerstvení a přistýlka ve formě dvoulůžka na vyvýšené podestě. Spojovací chodbou se dostaneme ke dveřím do ložnice a koupelny, kde najdeme nejen, vanu a umývadlo, ale i WC a prostor, kde je umístěná pračka, která je součástí nabídky. V hlavní obytné místnosti, která je využívána jako ložnice, se nachází dvě dvoulůžka.

Při rekonstrukci nemovitosti, byl kladen důraz na použití kvalitních materiálů a zachování některých původních prvků v budově, s vysokou estetickou hodnotou, které se promítají i ve společných částech domu. Součástí prodeje je prostor pro umístění ložního prádla při vstupu do jednotky a také parkovací stání v areálu ubytování. Výhodou je vysoká míra zabezpečení objektu s bezklíčovým přístupem, instalovaná klimatizace v obou místnostech a samostatné měření odebíraných médií. Za poplatek je možné zabezpečit servis potřebný pro bezstarostný krátkodobý pronájem s výměnou ložního prádla.

 

Pro bližší info využijte kontaktní telefon

Kontakt na makléře

Pavel Gajda
+420 775 113 322
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná