Pozemek pro stavbu RD Ladná

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek

Popis nemovitosti

Pozemky s výměrou 434m2 pro stavbu rodinných domů nabízíme v Ladné. Součástí pozemku je hrubá stavba rodinného domu RD 5+kk s garáží.

Jedná se o domy s moderní dispozicí, splňující komfort rodinného bydlení. Denní část domu v přízemí se vstupem do zahrady, noční část v podkroví. Koupelna a wc v každém podlaží.

Domy budou vystavěny do fáze uzavřené hrubé stavby, tzn.základová deska, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, kompletní obvodové zdivo, příčky a stropy, schodiště a podlahy beton, střecha včetně značkové krytiny a klempířských prvků.

Povrchové materiály a prvky vybavení interiéru k dokončení domu si tak můžete zvolit dle svých představ. Stejně tak komfort zajišťující pohodlné bydlení jako například technologie vytápění, chlazení, ohřevu vody apod.

Pozemky budou napojeny na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Samozřejmostí je nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením. Stavební povolení k dopravní a technické infrastruktuře bylo vydáno. Zahájení staveb rodinných domů naplánováno v létě 2023. Předpokládaný termín dokončení domu do fáze hrubé stavby do 10 měsíců od zahájení výstavby.

Lokalita Palašovské příděly se nachází v jižní okrajové části obce, kde se neočekává další výstavba, zejména díky přilehlé fotovoltaické elektrárně.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku.

V Ladné je široká občanská vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice s přestupem směr Brno-Olomouc, autobus Břeclav – Podivín. Jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené jen 7 km.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku


    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná