Pozemek pro stavbu RD Březí u Mikulova

Zpět na výpis
+ 2 další fotky
898 m2
Podlahová plocha
898 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Pozemek pro výstavbu rodinného domu nabízíme v Březí u Mikulova. Pozemek je územní studií určen pro stavbu přízemního RD, případně i s obytným podkrovím. Celkovou výměru pozemku 898m2 lze zastavět až ze 40%. Přípojky IS v rozsahu vodovod a kanalizace jsou připraveny na hranici pozemku v chráničkách. Pilíř přípojky elektřiny je umístěn na pozemku.

Parcela se nachází v nové klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti u koupaliště. Není třeba mít vlastní bazén, stačí vzít plavky, ručník a od skoku do vody Vás dělí 150metrů. Nyní si můžete splnit sen a postavit si dům dle svých představ.

Dopravní dostupnost : 6 km nájezd na rychlostní komunikaci Brno-Vídeň, a do Mikulova, 300 metrů vlakové nádraží trať Znojmo-Břeclav, v Břeclavi pak s možností dalšího přestupu na vnitrostátní i mezinárodní rychlíky do Brna, Prahy, Vídně, Bratislavy, Budapešti atd.

Občanská vybavenost : základní devítiletá škola 1km, mateřská škola 1,5km, obchod s potravinami, pošta, restaurace 1,2km, vinařství a vinné sklepy po celé obci, i minipivovar.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná