Podkrovní byt s mezonetem v Mikulově.

Zpět na výpis
+ 12 dalších fotek
116 m2
užitná plocha
96 m2
podlahová plocha
kk
kuchyně
3
pokojů
4. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Podkrovní byt s mezonetem v Mikulově.

Máme tu pro vás zajímavou příležitost stát se majitelem tohoto podkrovního bytu 3+kk s mezonetem, který nabízí 96 m2 obytné plochy. Byt byl vybudován v r. 1997 a nachází se ve 4. patře bytového domu na adrese 22. dubna 2, jen kousek od historického centra Mikulova.

Co tento byt dělá opravdu jedinečným, je jeho podkrovní uspořádání s mezonetem. Otevřený obývací prostor s moderní kuchyní vytváří ideální místo pro rodinné večeře nebo setkání s přáteli. K dispozici jsou dále dvě ložnice, malá pracovna, koupelna, tech. místnost a WC. K bytu dále náleží prostorný sklep 20 m2, který se nachází v suterénu domu. Stávající majitelé provedli v r. 2019 rekonstrukci koupelny a kuchyně. Měsíční náklady bytu činí 6.500 Kč pro čtyřčlennou rodinu, což zahrnuje i provozní náklady a služby. Byt je vytápěn vlastním plynovým kondenzačním kotlem, který slouží i pro ohřev teplé vody. Dále je zde jedna klimatizační jednotka umístěná nad schodištěm do mezonetu.

Díky své poloze je byt ideální pro ty, kteří hledají bydlení v těsné blízkosti centra Mikulova. Tento byt bude k nastěhování od července r. 2024. Využijte příležitosti žít v jednom z nejkrásnějších měst na Moravě. Více info u makléře. Exklusivně nabízí Schmidt Reality Mikulov.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná