Penzion Starovice

Zpět na výpis
+ 14 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu penzionu o třech nadzemních podlažích s krásně zrekonstruovaným sklepem v jedné z malebných sklepních uliček v obci Starovice. Zastavěná plocha každého z podlaží činí 66 m², samotný sklep má výměru 116 m².

Přízemí budovy tvoří prostorná lisovna, dle projektové dokumentace by v budoucnu měla sloužit jako společenská místnost pro ubytované hosty, vybavená kuchyňským koutem a toaletami. Myšleno je zde i na možnost vybudování krbu. Prostup pro komín je od přízemí až po střechu připraven. Kvelbený sklep dlouhý 26 metrů, který již prošel výraznou rekonstrukcí, je přístupný z prostu společenské místnosti.

Ve druhém nadzemním podlaží projekt počítá se dvěma apartmány, vybavenými sociálním zařízením. Větším o výměře 22m² s výhledem do ulice a menším 13,5 m² situovaným do zahrady.

Ta má výměru 247 m². Dostaneme se do ní jak z tohoto podlaží, tak uličkou mezi sklepy. Část zahrady těsně navazující na nemovitost počítá s vybudování terasy, zbývající travnatá plocha může sloužit jako klidová zóna, v horní části s parkovištěm pro klienty penzionu. Vstup/vjezd do zahrady je možný z její zadní části přímo z obecní asfaltové komunikace.

Totožnou dispozici jako druhé má také třetí nadzemní podlaží, neboli podkroví, kde se oproti 2NP nachází ještě technická místnost. Podkrovní apartmán nabízí krásný výhled nad střechami domů až do Brna vzdáleného 34 kilometrů. Po dálnici jste v jeho centru za pouhých 37 minut.

Nespornou výhodou této nemovitosti je možnost, vytvořit si interiér dle vlastních představ. Dalšími plusy, které jistě stojí za zmínku je dobrá dostupnost do přilehlých Hustopečí a již zmíněného Brna.

 

 

 

 

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná