Patrový rodinný dům v obci Zaječí

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v turisticky atraktivní obci Zaječí. Nemovitost se nachází přímo v jejím centru. Mimo obytné místnosti disponuje také garáží a prostorným vinným sklepem. Nabízí se také možnost vybudování podkrovních místností s jedinečnými výhledy na okolní krajinu až po vzdálenější „Moravské Toskánsko“. Dům má dvě obytná podlaží a mimo společného hlavního vchodu lze využít také samostatný vstup do každého z pater.

Dispozice:

1PP:
Klenbový sklep z 18. století se samostatným vchodem o výměře cca 117 m². Nachází se přímo pod domem a nabízí možnost využití jak pro soukromé, tak komerční účely.

Přízemí:
Vstupní chodba, tři pokoje (18 m², 15,6 m²19,5 m²) a garáž.

1PP.
Vstupní chodba, tři pokoje, kuchyně, wc, koupelna a spíž.

Užitná plocha každého z podlaží činí cca 120 m². Parkování je možné vybudovat na vlastním pozemku v navazující zadní části, kde se dnes nachází drobná hospodářská stavení. Dům je ve velmi dobrém stavu s možností okamžitého bydlení, nabízí se však také přestavba na penzion. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Kromě krásné krajiny a nekonečných vinohradů zde najdete také základní a mateřskou školu, obchody, několik restaurací a vinných sklepů. Využijte této příležitosti a pořiďte si bydlení v obci s perfektní občanskou vybaveností nedaleko Brna či Břeclavi, nebo si splňte sen a vybudujte vlastní stylový penzion se vším co má dobré ubytování mít – dobrou polohu, stylový sklep a krásné výhledy.

 

 

 

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná