Novostavba rodinného domu Ladná

Zpět na výpis
+ 24 dalších fotek
182 m2
užitná plocha
182 m2
podlahová plocha
495 m2
pozemková plocha
5
pokojů
2. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Představujeme novostavbu rodinného domu v Ladné.
Dům má dispoziční řešení 5+kk a je členěn do dvou podlaží. Jedná se o řadový dům střední velikostní kategorie, vhodný pro početnější rodinu nebo vícegenerační bydlení.

Tento projekt nového domu v sobě snoubí dostatečný prostor k žití, ekologické bydlení s lepšími termoizolačními vlastnostmi, moderní technologie vytápění pro komfort a úsporu Vašich financí, šetrnost k přírodě, a to vše za rozumnou cenu.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na krytou terasu, kuchyňský kout, ložnice,  koupelna, samostatná toaleta, technická místnost s průchodem do garáže, zádveří, centrální chodba se schodištěm do druhého podlaží s úložným prostorem. Garáž pro jeden automobil, s úložným prostorem pro jízdní kola, lyže apod.
Druhé nadzemní podlaží tvoří dva pokoje se společným balkonem, šatna, koupelna (vana, wc), a ještě
jeden pokoj například jako home office pracovna. V galerii si prohlédněte ilustrativní fotografie z již zrealizované novostavby domu v Ladné.

Dům vystavíme na klíč. Komfort bydlení bude zajištěn podlahovým teplovodním vytápěním tepelným čerpadlem s autonomními termostaty, a multisplitovou klimatizací. Povrchové materiály k dokončení domu si tak můžete zvolit v barvách a dekoru dle vašeho vkusu.

Projekt domu je osazen na pozemku o výměře 495m2. Přirozené světlo v denní části domu (kuchyně, jídelna) je zajištěno francouzskými okny s orientací na jihovýchod, obývací pokoj jihozápadním směrem. Zahrada je přístupná i ze zadní části.

Zahájení stavby jaro 2024, dokončení na klíč jaro 2025.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km.
Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno-Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav-Šakvice, autobus Břeclav-Podivín, a jedinečné jsou také projíždky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené 7 km.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic a pořádáním mnoho zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku. V Ladné je široká vybavenost – základní škola, nově zbudovaná mateřská škola s hřištěm, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná