Novostavba RD 4+kk s pozemkem Ladná

Zpět na výpis
+ 19 dalších fotek

Popis nemovitosti

V novém projektu pro rok 2023 nabízíme novostavbu rodinného domu s pozemkem v Ladné.

Dům označen jako č.4b má dispoziční řešení 4+kk a je členěn do dvou podlaží.

V přízemí denní část domu a noční část v podkroví. Jedná se o dům menší velikostní kategorie, vhodný pro až čtyřčlennou rodinu. V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem do zahrady, kuchyně a jídelna, koupelna se sprchou, wc a technickým zázemím (pračka, sušička, bojler..), zádveří s hlavním vstupem z ulice, chodba se schodištěm do druhého podlaží a úložným prostorem pod schody. Druhé nadzemní podlaží tvoří tři pokoje, koupelna s vanou a wc.

Projekt domu je osazen na pozemku o výměře 288 m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno velkorysými okny se severozápadní a severovýchodní orientací, kuchyně orientována jihovýchodnímsměrem.

Dům bude vystavěn do fáze hrubé stavby, tzn.základová deska, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, kompletní obvodové zdivo, příčky a stropy, schodiště a podlahy beton, střecha včetně značkové krytiny a klempířských prvků. Povrchové materiály a prvky vybavení interiéru k dokončení domu si tak můžete zvolit dle svých představ. Stejně tak komfort zajišťující pohodlné bydlení jako například technologie vytápění, chlazení, ohřevu vody apod.

Zahájení stavby naplánováno v létě 2023. Předpokládaný termín dokončení domu do fáze hrubé stavby do 10 měsíců.

Lokalita Palašovské příděly se nachází v jižní okrajové části obce, kde se neočekává další výstavba, zejména díky přilehlé fotovoltaické elektrárně.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku. V Ladné je široká občanská vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice s přestupem směr Brno-Olomouc, autobus Břeclav – Podivín. Jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené jen 7 km.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku


    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná