Novostavba RD 4+kk Břeclav

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu 4+kk v Břeclavi – městská část Stará Břeclav nabízíme na nově vznikající ulici Lipky. Přízemní samostatně stojící dům bude vystavěn formou energeticky úsporné dřevostavby do fáze na klíč.

Dispozici domu tvoří vstupní chodba s úložným prostorem, obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně s jídelnou, tři pokoje, koupelna s vanou i sprchovým koutem a wc, druhé samostatné wc, technická místnost.

Vybavení domu – dvojité opláštění nosné konstrukce OSB deskami, zateplení fasády a stropů, pálená střešní taška, okapy a svody děštové vody pozink, plastová více-komorová okna s trojsklem a dveře zn.Vekra, plovoucí nebo vinylové podlahy Quick step, interiérové dveře – lamino, elektrické podlahové vytápění, obklady, dlažby, zařizovací předměty v koupelně, kuchyňská linka atd. Výběr materiálů a dekorů dokončovacích prvků podle vlastního vkusu je jednou z předností novostaveb.

Zastavěná plocha domu 125 m2, užitná plocha domu 99,8 m2, pozemek celkem 577 m2. Přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace.

Stavební povolení k inženýrským sítím a komunikaci bylo vydáno. Výstavba dopravní a technické infrastruktury započala podzim 2021, plánované dokončení jaro 2022. Dokončení domu na klíč k nastěhování je možné na podzim 2022.

Neváhejte se více informovat o možnosti nového bydlení v klidné části na okraji St.Břeclavi v lokalitě ulice Lipky . Financování koupě pozemku a výstavby domu bezplatně zajistíme, jakožto i prodej stávající nemovitosti zájemce.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná