Nabízíme samostatně stojící rodinný dům v klidné, okrajové části obce Klobouky u Brna. Jedná se…

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
142 m2
užitná plocha
142 m2
podlahová plocha
313 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Nabízíme samostatně stojící rodinný dům v klidné, okrajové části obce Klobouky u Brna.

Jedná se o jednopodlažní dům s obytným podkrovím o dispozici 5+1 a podlahové ploše 142 m2.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Pozemek o celkové rozloze 313 m2, jehož součástí je rodinný dům je přístupný po veřejné komunikaci.

Nabízená nemovitost prošla v průběhu posledních patnácti let kompletní rekonstrukcí včetně všech rozvodů, fasád a střechy.

Dům nabízí zdařilé pojetí dispozičního uspořádání kde v prvním podlaží najdete kuchyň, koupelnu, wc, technickou místnost a prostorný obývací pokoj s krbem. Dřevěné schodiště nás vede do podkrovní části domu kde najdete další tři pokoje, koupelnu a prostor užívaný jako šatna.

V teplejším ročním období můžete hojně užívat relaxační část, kde ve dvorní části objektu naleznete zděný bazén, vinný sklípek a zastřešené posezení.

Dům díky svému ojedinělému umístění nabízí pouhý krok do okolní přírody, obrovskou porci soukromí a blahý klid s ohledem na téměř nulový provoz v blízkosti domu.

Obec má základní občanskou vybavenost a velmi dobrou dopravní dostupnost do 28 km vzdáleného Brna, 27 km vzdáleného Hodonína nebo 15 km vzdálených Hustopečí.

Pro více informací a dohodnutí případné prohlídky kontaktujte makléře.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná