Nabízíme pronájem samostatné bytové jednotky 4+kk o velikosti 91.26m² v novostavbě rodinného domu v…

Zpět na výpis
+ 4 další fotky
91 m2
užitná plocha
91 m2
podlahová plocha
1
kuchyně
2. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem samostatné bytové jednotky 4+kk o velikosti 91.26m² v novostavbě rodinného domu v klidné části obce Březí, pouhých 5 minut jízdy od krásného Mikulova. Tento projekt je inspirován spojením moderní architektury a komfortu, který se projevuje v pečlivě navržených interiérech a promyšlených dispozicích bytů.

Koncept vychází z dispozic baťovských domů. Smysl takového bydlení spočívá v tom, že nabízí komfort a pohodu samostatného bydlení v rodinném domě s předzahrádkou, parkovacím místem, venkovní terasou na posezení a zahradou oddělenou živým plotem za dostupnou cenu. Každá jednotka díky samostatnému vstupu zajišťuje maximální soukromí a je vybavena kvalitními materiály, které vytvářejí příjemné a útulné prostředí.

Dům se nachází ve fázi před dokončením s plánovaným termínem v srpnu a nabízí tři bytové jednotky. V přízemí se nachází tzv. denní společenská zóna, kde je situován vstup, pracovna či další ložnice, menší koupelna s WC a prostorný obývací pokoj s designovým a plně vybaveným kuchyňským koutem. Velké francouzské okno umožňuje vstup na vlastní zastřešenou zahradní terasu. V prvním patře, které tvoří tzv. noční klidová zóna, najdete dvě prostorné ložnice a velkou koupelnu. Jedná se o byt č.3 (v pravo)

K nastěhování je potřeba kauce za 2 nájmy, Uhrazení prvního nájmu vč. služeb, provize RK v podobě 1 nájmu.
Nájem se platí k 15. dni měsíce.

Tato lokalita je ideální pro rodiny hledající vyváženost mezi klidným domovem a aktivním životem v blízkém Mikulově. Pro více informací o tomto bydlení nás neváhejte kontaktovat na číslo +420 721 409 366.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná