Nabízíme k prodeji unikátní designový třípodlažní apartmán ve vinařské obci Pavlov. Kromě…

Zpět na výpis
+ 24 dalších fotek
73 m2
užitná plocha
73 m2
podlahová plocha
kk
kuchyně
2
pokojů
3. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji unikátní designový třípodlažní apartmán ve vinařské obci Pavlov. Kromě jedinečného interiéru vás okouzlí výhledy na Novomlýnské nádrže i Pavlovské vrchy s Dívčími hrady. O vaše pohodlí se postarají technologie inteligentní domácnosti. Tento výjimečný apartmán se objevil i na stránkách časopisu Forbes nebo architektonických magazínů.

Apartmán je součástí komplexu U Venuše, který tvoří 10 apartmánů, 5 renovovaných historických sklepů a Pálavská galerie vín s možností ochutnávky lokálních vín. Jeho součástí je parkovací stání na soukromém parkovišti, zabezpečená kóje na kola a terasa s výhledem na Pálavu.

Návrh interiéru realizovalo pražské 0,5 Studio architektů Pavla Nového a Víta Svobody, kteří zde velmi citlivě propojili moderní technologie s interiérem založeným hlavně na předních českých značkách jako je BROKIS, TON, NADOP a dalších.

Zdejší systém „chytré domácnosti“ se postará o vaše pohodlí a bezpečí během pobytu, ale zároveň vám zajistí dokonalý přehled o stavu objektu odkudkoliv. Systém je přizpůsobený pro případné krátkodobé pronájmy. Kromě efektivního nastavení teploty a spotřeby energií je možné jej doplnit o samoobslužný proces ubytování. Ten, ale není nutný, protože stávající správce se stará i o přípravu apartmánu a jeho předání hostům. Apartmán tak představuje jedinečnou investici a možnost zhodnocení vašich prostředků.

Kapacitně je apartmán určen pro 4-6 osob a je rozdělen do tří podlaží. Celková plocha včetně terasy, venkovního sezení a kóje činí 90,71 m2. V přízemí se nachází vstup do chodby (3,73 m2), který pokračuje do hlavní obytné místnosti s kuchyní a jídelnou (24,22 m2). V dolní části je i koupelna společná s WC (3.12 m2). V prvním patře je ložnice s menším obývacím pokojem (28,65 m2), ze kterého pokračuje vstup na terasu s posezením (7,26 m2). Po schodech z obývacího pokoje se dostaneme do galerie s relaxační zónou (13,06 m2) vybavenou futonovým lůžkem pro 2 osoby, kde byla jako praktický prvek zvolena vypnutá síť, která může sloužit jako další lůžko.

Apartmán je vybaven zabezpečovací a kamerový systém, všechna okna jsou doplněna o elektrické rolety a i střešní okna jsou elektrická. Kromě lednice a myčky zde naleznete dvouzónovu vinotéku, která je stejně jako indukční deska, digestoř a mikrovlnka s grilem od společnosti Miele. Měsíční zálohy – 3.175 + energie.

V případě zájmu o prohlídku a další informace nás můžete kdykoli kontaktovat. Rádi Vás vezmeme do světa moderní domácnosti v kraji pod Pálavou. Prozatím můžete využít 3D prohlídku v galerii.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná