Nabízíme k prodeji rodinný dům stavebně rozdělený na dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 3+kk v…

Zpět na výpis
+ 27 dalších fotek
155 m2
užitná plocha
155 m2
podlahová plocha
262 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům stavebně rozdělený na dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 3+kk v centru vinařské obce Dolní Dunajovice. Zastavěná plocha činí 189,5 m², celková výměra parcely včetně zastavěné plochy je 262 m².

Bytová jednotka 3+kk má vstup z ulice Poštovní a užitnou plochu 72 m², byt 2kk má samostatný vstup z druhé strany domu a užitnou plochu 83 m². Každý z bytů má vlastní plynový kotel, který slouží jak pro ohřev vody tak pro vytápění. Parkování je možné na vydlážděné ploše ze zadní části domu jež k nemovitosti patří a navazuje na novostavbu sousedního bytového domu. Pod domem je menší sklep, taktéž rozdělený ke každému z bytů. Plyn, voda i elektřina je připravena k osazení podružných měřidel.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Má nově vybudované koupelny s bezvaničkovými sprchovými kouty, rozvody vody i elektřiny, nové vinylové podlahy. Před časem byl kompletně vyměněn také krov a tašky.

Dolní Dunajovice jsou velice atraktivní lokalitou jak z pohledu turistiky, tak také pohodlného bydlení. Dům tak nabízí širokou škálu využití od provozování krátkodobého ubytování, dlouhodobého pronájmu, nebo bydlení.

V případě zájmu o prohlídku nás můžete kdykoli kontaktovat.

 

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná