Mikulov – prodej novostavby RD 5+kk, pozemek 357m2

Zpět na výpis
+ 21 dalších fotek

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu (kolaudace 2020) rodinného domu 5+kk na pozemku 357m2 v nově vznikající lokalitě Pod Novou v Mikulově.

Jedná se o rohový řadový dům, celek tvoří 3RD. Poloha domu umožnila prosklení štítové stěny, která je orientovaná na východ a z oken v přízemí i 2NP se nabízí krásné výhledy na Mikulovský zámek z ložnice i obývacího pokoje.
Zastavěná plocha domu je 81m2, zahrada má 266m2, je částečně zatravněna a nachází se zde dvě terasy – jedna dlážděná a druhá ze sibiřského modřínu. Pohodlné parkovaní je zajištěno v předzahrádce před domem a to dvěma místy.

Užitná plocha domu je 115m2 a jeho dispozice jsou následující:
Do domu vstupujete ze strany místní komunikace. V přízemí je vstupní chodba, ze které lze vstoupit do koupelny (4,04m2) vybavené WC, sprchou a umyvadlem, nebo do skladu (7,65m2) s oknem do ulice, případně do technické místnosti, kde je místo na pračku i sušičku. Na chodbu navazuje obývací pokoj s kuchyňským koutem. Velkoformátová otevírací okna/dveře nabízí nejen dostatek světla, v zimě příjemné prohřátí místnosti nízkým sluncem, ale především vstup na terasy, které jsou ideální při  venkovním posezení od jara do podzimu. Z terasy můžete přejít na krásně upravenou zahradu. V tuto chvíli za skříní je „schován“ komín pro připojení krbu či krbových kamen. Samozřejmostí je klimatizace této místnosti, neboť orientace místnosti na jih a velké prosklení vyžaduje pro letní měsíce příjemné zchlazení. Stín v horkých dnech Vám zajistí i venkovní žaluzie. Kompletně vybavená kuchyňská linka (myčka, lednička, trouba, varná deska) Vám umožní vařit kulinářské dobroty. Po schodech v rohu místnosti pohodlně vystoupáte do 2NP.
Zde se nachází galerie (12,25m2), kde je velká vestavěná. Z chodby navazující na galerii můžete vstoupit do pracovny (7,75m2), druhé koupelny (4,77m2) vybavené WC, vanou a umyvadlem. Na konci chodby je vstup do dětského pokoje (11,4m2) a do klimatizované ložnice (16,4m2). Oba pokoje mají prosvětlení díky francouzským oknům (se skleněným zábradlím) i ve štítové stěně a bonusem je výhled z ložnice přímo na zámek. Střešní okna mají rolety.
Orientace domu je sever-jih s tím, že prosklení ve štítové stěně prosvětluje dům i z východní strany.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a radiátory v jednotlivých místnostech. Obývací pokoj s kuchyní má vytápění pomocí konvektorů umístěných pod okny a dveřmi.

Inženýrské sítě: elektřina, plyn, voda, kanalizace.

Zahrada má kapénkovou závlahu s časovačem

Aktuálně je v domě nájemce se smlouvou do konce roku 2022. V případě nákupu nemovitosti na investici má nájemce zájem nájem prodloužit min o 1-2 roky.
Předpokládaný měsíční výnos je 24.000,- Kč + služby

Realitní kancelář si vyhazuje právo v případě více zájemců, prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

 

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná