Mikulov – apartmánový dům s vinným sklepem v historickém centru

Zpět na výpis
+ 14 dalších fotek

Popis nemovitosti

Na základě pověření majitelů nabízíme k prodeji apartmánový dům s vinným sklepem v historickém centru Mikulova. Apartmánový dům je plně funkční a vybavený. Kompletně rekonstruovaný bylo před 7 lety přízemí a sklep. V roce 2018 byla provedena i rekonstrukce 2NP.

Jedná se o vyjímečnou nabídku atraktivního apartmánového domu ve spojení s vinným sklepem ve velmi žádané lokalitě Jižní Moravy a to přímo v jejím srdci – Mikulově. Do centra města dojdete za 3 min, restaurace, vinárny i kavárny jsou v blízkém okolí. Zámek se hrdě tyčí nad domem. Pro chvíle pohody vám poslouží zahrada v toscanském stylu.

Nabízí 2 apartmány v přízemí (velikost 35m2, lůžka 2+2 a 20m2 lůžka 2+1) a dva apartmány v 1NP (velikost 30m2 lůžka 2+1 a 30m2 lůžka 2+2). Apartmány mají vlastní sprchu i WC, v 2NP jsou i v apartmánech kuchyňky. V 1NP je kuchňka společná.

Nachází se v historické židovské čtvrti v samém centru Mikulova. Součástí domu je i vinný sklep s kapacitou až 30 míst k sezení. Sklep má samostatný vstup přes zahradu (80m2) s posezením pro hosty a místnost na uskladnění vína.

Vytápění elektřinou.

Apartmánový dům je v současné době provozován majiteli. Pokud by nový majitel měl zájem, máme provozovatele, který je připraven si pronajmout apartmány i vinný sklep.
Rád Vám zajistím prohlídku i poskytnu více informací

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná