Láká vás bydlení v klidné a sluncem zalité jihomoravské obci a přitom mít skvělou dostupnost do…

Zpět na výpis
120 m2
užitná plocha
120 m2
podlahová plocha
303 m2
pozemková plocha
4
pokojů

Popis nemovitosti

Láká vás bydlení v klidné a sluncem zalité jihomoravské obci a přitom mít skvělou dostupnost do Brna nebo Vídně?

Exkluzivně nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu o velikosti 4+kk, se zastavěnou plochou 120 m2 a pozemkem 303 m2 v obci Šanov, v těsném sousedství spádové obce Hrušovany nad Jevišovkou a cca 40 minut jízdy od Brna.

Tento jednopodlažní dům je vystavěn ve vysokém standardu v rámci projektu výstavby dvou řadových rodinných domů.

Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu.

Jedná se o zděné komfortní domy se sedlovou střechou, krytina střechy z betonových tašek. Dveře a okna jsou plastová, opatřena izolačním trojsklem. Konečný vzhled domu dotváří decentní fasáda s okrasným obložením kolem oken a vchodových dveří.

Vytápění domu je řešeno oblíbeným podlahovým topením, na které si rychle a rádi zvyknete. Dominantou a centrální částí celého domu je v přízemí velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyní ze kterého lze vyjít francouzským oknem na zahradu. Myšleno je zde i na možnost pořízení krbu s vyvedením krbového komínu.

Pro maximální pohodlí je součástí přízemí i koupelna s toaletou, dále technická místnost pro uložení kotle, pračky, sušičky a také nepostradatelná šatna .

Z chodby je vstup do dvou neprůchozích pokojů, a z obývacího pokoje je vstup do ložnice, která je orientována do zahrady.

Promyšlená dispozice 4+kk nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu na jednom podlaží bez nutnosti překonávání schodů.

 Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. Plynovod je na hranici pozemku a je možné se napojit. Příjezd k domu vede z veřejné asfaltové komunikace.

 Pro více informací zavolejte a domluvte si prohlídkou.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná