Hodnoty, které vždy oceníte...

Krásný byt 2kk v centru Mikulova

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek
39 m2
Podlahová plocha
kk
kuchyně
2
velikost
3
celkem podlaží
1
podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný a vkusně zařízený byt 2kk s terasou, vlastním parkovacím stáním a sklepní vinnou kójí umístěnou ve společném kvelbeném vinném sklepě. Bytový dům se nachází přímo v historickém centru města Mikulov – mezi zámkem a Svatým kopečkem. Podlahová plocha bytu činí 39,3 m² + terasa 9,13 m².

Současnými majiteli je využívaný komerčně, tedy k poskytování krátkodobého ubytování s velice zajímavým výnosem a stabilní obsazeností. Tu Vám rádi doložíme přímo z Bookingu, který je výhradním portálem pro správu rezervací. Stejně tak předložíme kompletní čísla, ve kterých se roční výnos pohybuje.

Byt nabízíme kompletně vybavený. Součástí je nejen nábytek a zařizovací předměty které vidíte na fotografiích, ale také veškeré další vybavení včetně několika sad povlečení. Vše je připraveno pro okamžitý začátek Vašeho podnikání, případně nastěhování.

K vytápění slouží elektrické nástěnné radiátory v každé místnosti doplněné o termostat. Na chodbě je vytápění podlahové. Stejně tak v koupelně, kde je navíc podpořeno stropním infrapanelem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler Ariston. V létě Vás ochladí klimatizace umístěná v obývacím pokoji. Bytový dům je v energetické třídě „B“, díky čemuž jsou náklady na provoz opravdu nízké.

Parkovací místo, které k bytu náleží, najdeme přímo vedle terasy, což je nespornou výhodou při vykládce nákupu, či zavazadel. K uskladnění jízdních kol slouží společná kolárna a víno uchováte ve vlastním vinném sklepě.

Napadá Vás ještě něco, co víc od bytu v Mikulově chtít?
Zavolejte, rád ho s Vámi osobně navštívím a zodpovím veškeré další otázky.

Cena je konečná, včetně provize a právního servisu.

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Management

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná