Krásná usedlost 301m2 se zahradou 1016m2 v Deštném v Orlických horách – prodej

Zpět na výpis
+ 21 dalších fotek

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji krásnou usedlost v centru obce Deštné v Orlických horách.
Nemovitost je kompletně zrekonstruovaná a kromě části na bydlení má i prodejnu a ateliér s keramikou. Otevírá se tu možnost spojit bydlení na horách s podnikáním. Deštné je vhodné pro celoroční rekreaci, v létě turistika, v zimě lyžování.
Současní majitelé koupili nemovitost v roce 2009 a od roku 2010 ji rekonstruovali do dnešní podoby. V obytné části, která prošla kompletní rekonstrukcí přízemí a vestavbou nového podkroví jsou kopletně nové instalace (elektřina, voda, odpady, vytápění kachlovými kamny s výměníkem).
Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně a z předsíně do vstupní haly.
Z haly vedou dveře:
– do koupelny se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly s napojením na pračku.
– do samostatného wc
– do chodby, která vede ke sklepu a ke skladu dřeva, tato chodba slouží zároveň i jako sklad potravin a je zde umístěna hnací jednotka centrálního vysavače a el. bojler na ohřev vody pro koupelnu v přízemí
– do hlavní světnice (36 m2) s kachlovými kamny s ležením za pecí, kuchyní s vestavěnými spotřebiči a vstupem do vedlejšího pokoje a vstupem do spižírny
– z haly dále vede nádherné dřevěné schodiště do prvního podkroví kde nalezneme koupelnu s vanou a opět dvěma umyvadly, velký dětský pokoj cca 60m2, který je možné jednoduše rozděli na dva nebo tři pokoje. Dále zde nalezneme samostatnou ložnici s malou kuchyňkou. Po stahovacích schodech vyjdeme do druhého podkroví, zde je jeden pokoj ( i sem je zaveden centrální vysavač ) a tzv. čistá půda(sklad lyží a podle sezony zimního nebo letního vybavení)
– poslední dveře z haly nás malou chodbičkou a dalšími dveřmi zavedou do Ateliérů
Ateliéry jsou vlastně druhou, přímo navazující, budovou celého nabízeného objektu. Jadná se o původní kamenou stavbu, která též prošla kompletní rekonstrukcí. Nová elektřina, voda, odpady, wc, vytápění centrální pecí s hypokausty a teplovzdušným výměníkem a přípravou pro vytápění prostorů nad Ateliéry kde se v současné době nachází půdní prostor o výšce od podlahy do hřebene 6m.
Přízemí ateliérů je momentálně rozdělené na prodejní galerii, keramický ateliér, zvonařský ateliér, sklady a sociální zařízení.
Po celém objektu je rozveden internet kabely i se zásuvkami v místnostech. Jednotlivé okruhy elektřiny jsou samostatně jištěny, do objektu je zavedena pevná linka O2 a i internetové a anténní rozvody mají svůj centrální rozvaděč.
Na pozemku jehož jednou hranicí protéká horský potok, stojí dětské hřiště a dále pak kulatý „skleník“ z makrolonu a zemní „zakopaná“ trampolína.
Ke 300m vzdáleným vlekům lze v zimní sezoně dojet přímo na lyžích, v bezprostřední blízkosti se nacházejí i běžkařské upravované stopy. Cesta k objektu je slepá ulice, tedy klidná a nabízená chalupa je předposlední objekt v této ulici. Posledním objektem je koňská farma www.konekotyza.cz .

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná