Krásná chalupa 145m2 se zahradou 784m2 v Deštném v Orlických horách – prodej

Zpět na výpis
+ 20 dalších fotek

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji krásnou chalupu se zastavěnou plochou 145m2 a zahradou 784m2 v centru obce Deštné v Orlických horách, která je kompletně zrekonstruovaná. Celková obytná plocha přízemí a dalších dvou podlaží je 250m2. Západní stranu pozemku tvoří horský potok.

Deštné je vhodné pro celoroční rekreaci, v létě turistika, v zimě lyžování.

Současní majitelé nemovitost od 2010 rekonstruovali do dnešní podoby. V obytné části, která prošla kompletní rekonstrukcí přízemí a vestavbou nového podkroví jsou kompletně nové instalace (elektřina, voda, odpady, vytápění kachlovými kamny s výměníkem).

Dispozice přízemí poskytuje dostatek prostoru pro příjemný celoroční pobyt nebo pro víkendové či delší pobyty.

Za vchodem Vás uvítá předsíň a vstupní hala s vyhřívanou podlahou. Z haly lze jít do koupelny se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly, je tu i samostatné WC.
Na vstupní halu navazuje chodba ke sklepu a skladu dřeva, je zde jednotka centrálního vysavače a el. bojler na ohřev vody pro koupelnu v přízemí.

Dveřmi do hlavní světnice (36 m2) s kachlovými kamny a ležením za pecí, kuchyní s vestavěnými spotřebiči, se dostáváte do míst, kde budete trávit nejvíce času. Za pecí je další pokoj s dvojlůžkem.

Z haly vede nádherné dřevěné schodiště do prvního podkroví, kde je koupelnu s vanou a dvěma umyvadly, velký dětský pokoj cca 60m2 (možno rozdělit na 2 nebo 3 pokoje), samostatná ložnice s malou kuchyňkou. Po stahovacích schodech můžeme ještě vystoupat do druhého podkroví, kde je další pokoj a čistá půda (sklad lyží i sezonního vybavení)

Sousední budova  – Ateliér Zvonaře a Hrnčířky není součástí prodeje, majitelé si ji ponechají. V době prodeje bude provedeno oddělení budov v katastru i fyzicky. Majitelé ateliéru jsou připraveni novému majiteli chalupy poskytovat v budoucnu spolupráci – např. s pronájmem, a podo

Po celém objektu je rozveden internet kabely, jednotlivé okruhy elektřiny jsou samostatně jištěny,  v objektu je pevná linka O2 a anténní rozvody.

Majitelé si vyhrazují právo prodat nejvyšší nabídce v případě více zájemců za uvedenou cenu.

Prohlídky jsou možné dle dohody vždy v sobotu ve 14hod. V případě Vašeho zájmu o prohlídku nás vždy prosím kontaktujte.

Na pozemku, jehož jednou hranicí protéká horský potok, stojí dětské hřiště a dále pak kulatý „skleník“ a „zakopaná“ trampolína. Vše orientované na jiho-západ.

V případě zájmu lze koupit i vedlejší pozemek (553m2) za potokem a tím vznikne zahrada o celkové velikosti 1338m2, viz obr v galerii, s možností výstavby ještě jedné chaty. Cena celku na dotaz v RK.

Ke 300m vzdáleným vlekům lze v zimní sezoně dojet přímo na lyžích, v bezprostřední blízkosti se nacházejí i běžkařské upravované stopy a výborné restaurace.

Potraviny (200 m)
Hospoda: Kozí chlívek (900 m)
Sjezdovka, lanovka: Marta 2 (240m)

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná