Hodnoty, které vždy oceníte...

Investujte v Deštném – Chalupa s 12 lůžky a zavedený ateliér s galerií

Zpět na výpis
+ 22 dalších fotek
450 m2
Podlahová plocha
1016 m2
pozemková plocha
6
velikost
3
celkem podlaží
4
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme nemovitost v centru Deštného v Orlických horách. Jedná se usedlost 301m2 (zastavěné plochy) na 1016m2 velkém pozemku, rozdělenou na dvě samostatné jednotky CHALUPA + UMĚLECKÉ ATELIÉRY S PRODEJNÍ GALERIÍ.

Ideální je její využití pro investiční příležitost a to  pro krátkodobé pronájmy rodinných či firemních skupin plua provozování prodejní galerie případně jiné zážitkové aktivity.

Prostor chalupy generuje zajímavé čisté výnosy při krátkodobém pronájmu chalupy. Ateliéry s prodejní galerií navštíví jako turistický cíl cca 20 000 návštěvníků ročně. Dalších cca 5 000 návštěvníků navštíví galerii při procházce Kačenčinou pohádkovou stezkou.

Reálné tržby v galerii se po zavedení místa jako obchodní značky turistického cíle pohybují v součtu letní a zimní sezony v zajímavé výši. Rozšířením nabídky lze s ohledem na kupní sílu náštěvníků v rámci dovolených navýšit. 

Personál galerie je připraven ve činnosti pokračovat i s novým majitelem a současně se starat i o pronájem chalupy.

Popis usedlosti

Objekt chalupy je uvnitř po kompletní rekonstrukci a je prodáván zařízený nábytkem dle fotografií , momentálně kapacitu 12 lůžek plus možné přistýlek v podobě „spaní za pecí nebo na špejcharu“.

Objekt Ateliérů je možné přenechat se zařízenou keramickou dílnou. Nad Ateliéry se nachází půdní prostor vysoký 6,10m . Na tuto půdu jsou vypracované studie na multifunkční sál nebo 3 až 4 nadstandartní apartmány.

Nabízený dům se nachází se v centru Deštného v Orlických horách, které je hlavním rekreačním střediskem celé oblasti. Toto místo nabízí kompletní servis jak letním tak zimním návštěvníkům.

V případě krátkodobých pronájmů, které zajišťuje odborná firma včetně úklidu a veškerého servisu, je možné na tuto spolupráci navázat a pokračovat. Kuchyň v chalupě je vybavena elektrickým sporákem s indukční deskou, myčkou, lednicí s mrazničkou, nádobím a drobnými el. spotřebiči. Zaveden internet včetně kabelových rozvodů, napojení na pevnou přípojku telefonu, centrální vysavač, nouzový rozvod eletřiny pro případ kalamity z centrály, vytápění kachlovými kamny s výměníkem a centrální pecí, podlahové el.vytápění dlažeb, připojení na obecní vodovod a kanalizaci.

Veškerá občanská vybavenost, školka, škola, autobusové spojení, obchody s potravinami, restaurace, dětský i dospělý lékař, lyžařské středisko i adventure park s množstvím aktivit.

Celková plocha 1317 m2, z toho 301 m2 zastavěná plocha. Na pozemku lze stavět ještě jednu chalupu. Objekt je možné koupic celý nebo odděleně zvlášť chalupu a zvlášť Ateliéry.

Cena za celek je 18 500 000,-Kč. Cena chalupy v případě oddělení Ateliérů je 13 600 000,-Kč.

Důvod prodeje je přesun do většího města, děti majitelů odešly do škol.

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná